• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

Nietypowy blad ?! help >.<

cremes

New Member
Joined
Oct 12, 2012
Messages
69
Reaction score
2
Witam otóż gdy chce się zalogować na serwer wyskakuje mi coś takiego :

bladlogowanie.jpg

W bazie wszystko fajnie tworzy nowe konta, hasła tak samo w sha1, nie mam pojęcia czemu tak może być..

dodam ze w silniku mam takie o to błędy :

[21/10/2012 18:29:25] [Error - GlobalEvent::configureEvent] No valid type "globalsave" for globalevent with name globalsave
[21/10/2012 18:29:25] [Warning - BaseEvents::loadFromXml] Cannot configure an event

[21/10/2012 18:30:03] > ERROR: Failed to load motd!
[21/10/2012 18:30:03] > ERROR: Failed to load players record!
[21/10/2012 18:30:03] mysql_real_query(): SELECT `id`, `ownerid`, `creationdata`, `checkdata` FROM `guilds` WHERE `world_id` = 1; - MYSQL ERROR: Unknown column 'checkdata' in 'field list' (1054)

kto pomoże leci rep++
 
Ta wiadomość mówi o tym, że do tego konta nie ma przypisanych żadnych postaci. Więc sprawdź w bazie, czy poprawnie są stworzone relacje między postaciami a kontem (players.account_id = account.id).
 
tak wszystko jest ok, id sie zgadza.

problem mogl wystapic po tym jak "naprawilem" pewien blad. czyli koles o nicku DukeeH poradzil mi cos takiego

Temple:
function onTime() > function onTimer()

Init:
change the "db.executeQuery" by "db.escapeString"

chodzi mi tutaj o zmiane w Init.

a caly temat przezemnie zalozony :

http://otland.net/f16/error-globalevent-interface-important-170743/

jakbys Ty lub ktokolwiek mogl ogarnac bo szczerze powiem ze za cholere nie wiem o co kaman.

- - - Updated - - -

gdy zmienilem Init: na db.executeQuery nagle moglem sie logowac ale znowu mam blad opisany w linku /\
 
Jaki silnik dokładnie używasz? Z serii Mystic Spirit?
 
[8.60] The Forgotten Server 0.3.6 (Crying Damson) V5 + wlasny datapack.
 
Back
Top Bottom