• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

Nietypowy problem.

qruczu

New Member
Joined
Jan 8, 2012
Messages
104
Reaction score
0
Były mapper ukrył na mapie itemy, teraz mam problem ze znalezieniem tych itemów. Dodam że ctrl + f w rme nie pomaga. Ma ktoś jakiś pomysł jak to znaleźć ?
 
Czemu nie pomaga? Powinno dobrze działać.
CTRL + F jedynie nie znajduje przedmiotów schowanych w skrzynkach, jeśli takie są to chyba trzeba będzie sprawdzić ręcznie każdą skrzynkę.
 
Chodzi o skrzynkę questową ?
Wiem, że ctrl + f nie działa bo wiem jaki item jest schowany a go nie znajduje :(

Jeśli chodzi o skrzynki questowe to nie ma ich dużo na mapie i wszystkie sprawdziłem :(
 
Last edited:
Jak wiesz jakie to itemy to ctrl + f musi działać. Dostajesz wtedy liste na lewo i możesz łatwo usunąć niepotrzebne itemy. Jeżeli nie znajduje to prawdopodobnie takich itemów nie ma. Btw, skad wiesz, że mapper ukrył itemy?
 
Miał całą mapę wiec odpada :(
@edit
słyszałem, że jest możliwość ukrycia itemu w ścianie ale nie wiem czy to prawda.
 
Last edited:
Jak wiesz jakie to itemy to ctrl + f musi działać. Dostajesz wtedy liste na lewo i możesz łatwo usunąć niepotrzebne itemy. Jeżeli nie znajduje to prawdopodobnie takich itemów nie ma. Btw, skad wiesz, że mapper ukrył itemy?
A co jeśli dał jakiś itemek do np. skrzynki, półki na książki? Wtedy chyba CTRL + F w RME ich nie wyszukuje.
 
Jaki silnik, TFS?

Może nadał jakiemuś pojemnikowi actiond id 2000 a w unique wpisał id tego przedmiotu, tak to chyba działało? Więc jak znasz id przedmiotu to przeszukaj w RME wszystkie unique id i sprawdź czy się pokrywają.
To był chyba domyślny system na questy typu "skrzynki".

Co do ukrywania itemów w ścianie.. nie znam tego ale jeśli się da to pewnie na zasadzie położenia jakiegoś itema tak, że zasłaniają go ściany, ale wtedy CTRL+F by zadziałało..
 
Back
Top