• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

Niezależny mapper RPG

BugaS

Donżuan
Joined
Mar 12, 2009
Messages
1,219
Reaction score
9
Location
NYC
Nie jesteś osobą której szukam, to wypad.

Szukam osoby/osób które zrobią mapke full RPG z rookiem.

Więcej info na temat projektu dam osobom zainteresowanym.

OTS ruszyłby przed okresem wakacji.

Płacę, więc czekam też na oferty.

Peace

#edit

dodam że pod tibie 8.54 i preferuję nowe grafiki
 
Last edited:
Powiedziałem że czekam na oferty.

Więc to Ty ustawiasz stawke i możemy iść na jakiś tam kompromis
 
Dostępny budżet?
Wolałbym żebyś to ty zaproponował :]
 
Dzięki Chojrak.

Więc mów ile chcesz GarQet
 
Last edited:
Ok przepraszam :(

edited

Sherlock może zainteresowany ?
 
ok

GarQet odpisz.

Jesli jeszcze ktos jest zainteresowany to niech pisze
 
Już ile takich tematów było i nigdy nie wypaliło. Po co zakładać następny.
 
Koci zauważ że ja nie robie tutaj teasera etc.

Po prostu szukam mappera i to ode mnie zalezy i nie tylko ode mnie czy wypali czy nie. Wgl przeczytaj pierwsza linijke tego tematu.
 
Już ile takich tematów było i nigdy nie wypaliło. Po co zakładać następny.

No, ale on nie szuka teamu czytaj ze zrozumieniem. Konkretnie napisal ze placi, a nie jakis % z sms shop, ale jeszcze nie wiem zobaczymy bo to bo tamto...
 
Koci zauważ że ja nie robie tutaj teasera etc.

Po prostu szukam mappera i to ode mnie zalezy i nie tylko ode mnie czy wypali czy nie. Wgl przeczytaj pierwsza linijke tego tematu.

Jeśli chcesz ze mną wejść w układ, to musisz pierwszy zaproponować rozsądną ofertę... W innym wypadku się nie dogadamy i będziesz szukał dalej :]
 
Jeśli chcesz ze mną wejść w układ, to musisz pierwszy zaproponować rozsądną ofertę... W innym wypadku się nie dogadamy i będziesz szukał dalej :]

Przewaznie to wykonawca wystawia oferte a potem sie dogadujecie co do niej, wiec wylicz na ilej jestes warty i to napisz.
 
Back
Top