• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

[No Name] Projekt

A co sądzicie o nazwie "terabithia" ? jest to taka książka która czytałem w dzieciństwie , opowiada ona o świecie magicznym coś takiego jak "Opowieści z Narnii"
 
Rekrutacja !
Grafik :
- Witam , pilnie poszukajmy grafika który będzie wstanie zrobić lay , oraz pomoże nam pociąć wszystek grafiki do gry ;] . Za profesjonalny lay , grafik dostanie zapłacone (cena do uzgodnienia) .
Programista :
- Poszukujemy programistę który jest obeznany w źródłach YATC , oraz Silnika OTServ (nie żadne tfs które by crashowało co 5 min ;]). Za wykonanie większych prac programista także dostanie zapłacone (Ceny do uzgodnienia)


PS: oczywiście programista , jak i grafik będą mieć zapewnioną posadę w Team-ie
 
Rekrutacja !
Grafik :
- Witam , pilnie poszukajmy grafika który będzie wstanie zrobić lay , oraz pomoże nam pociąć wszystek grafiki do gry ;] . Za profesjonalny lay , grafik dostanie zapłacone (cena do uzgodnienia) .
Programista :
- Poszukujemy programistę który jest obeznany w źródłach YATC , oraz Silnika OTServ (nie żadne tfs które by crashowało co 5 min ;]). Za wykonanie większych prac programista także dostanie zapłacone (Ceny do uzgodnienia)


PS: oczywiście programista , jak i grafik będą mieć zapewnioną posadę w Team-ie

Jak się jest debilem to racja, TFS crashuje co 5min, ja jeszcze nigdy nie miałem crasha który nie wystąpił z mojej winy, więc nie wiem o co wam chodzi, jeden powiedział to reszta powtarza ^_^

A co do płatności, to płacicie po xx czasie "jak projekt wypali" czy odrazu po wykonaniu roboty?: >
 
odrazu po wykonaniu roboty , ciekawe w tfs jest pełno bogów . Wystarczy przejrzeć źródła tfs 0.3. + ile tam jest na mieszane , w 0.2 już jest lepiej prawie wszystko ładnie napisane ;]


@ UP:Chojrak , komu ots padł ? chyba nie mi xD jeszcze się trzyma i będzie xD
 
odrazu po wykonaniu roboty , ciekawe w tfs jest pełno bogów . Wystarczy przejrzeć źródła tfs 0.3. + ile tam jest na mieszane , w 0.2 już jest lepiej prawie wszystko ładnie napisane ;]

owszem troche jest, ale jeszcze trzeba umiec to wykorzystac, takie pierdolenie o szopenie, ze crashe co XX minut, jak sie sciaga real map project albo narozie, gdzie folder data lepiej usunac niz na nim jechac to tak jest :)
 
No , tylko że ja nie mam żadnego rl z otlandu , widzę po innych , jeszcze niedawno vDk jego war często crashował , nie wiem jak teraz bo długo tam nie zaglądałem


@ Nie ma co się teraz tutaj wykłócać , wiadomo że czyste źródła open tibi serwer są lepsze , bo możesz w nich robić co chcesz
 
Last edited:
A jak Ci otsik padl to sie nie poplakales ? :(

A jak nie zdałeś do 3 klasy gimnazjum to się nie popłakałeś ? :(


No , tylko że ja nie mam żadnego rl z otlandu , widzę po innych , jeszcze niedawno vDk jego war często crashował , nie wiem jak teraz bo długo tam nie zaglądałem


@ Nie ma co się teraz tutaj wykłócać , wiadomo że czyste źródła open tibi serwer są lepsze , bo możesz w nich robić co chcesz

Crashował po części z mojej winy :p
Zresztą ze źródłami tfs'a też możesz robić co chcesz.
 
Last edited:
Zresztą ze źródłami tfs'a też możesz robić co chcesz.
Tak , ale tam jest kilka systemów które są mi nie potrzebne , a w open tibi jest mniej namieszane ;] , Oni ci płacą ze bronisz tfs ?XD chyba wiadomo że do takiego projektu lepiej coś gdzie nie ma tych zbędnych systemów ;]
 
Tak , ale tam jest kilka systemów które są mi nie potrzebne , a w open tibi jest mniej namieszane ;] , Oni ci płacą ze bronisz tfs ?XD chyba wiadomo że do takiego projektu lepiej coś gdzie nie ma tych zbędnych systemów ;]

Nie bronie tylko mówię że z crashami nie ma problemów, a funkcje są przydatne, zwłaszcza dla tych którzy nie ogarniają C++ ^_^

Cóż powodzenia w projekcie :thumbup:
 
Back
Top