• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

Nowa era w Tibii?

Kuzyn

Excellent OT User
Joined
Dec 19, 2009
Messages
1,732
Solutions
3
Reaction score
885
Location
pl?
Wszystko rozbija się o jeden znaczący fakt:

Furthermore, we plan to work on a new client during the next year.

Cytat z artykułu Cipsoftu. Czy to oznacza koniec botów? Obecny klient jest czymś można powiedzieć starożytnym. Może w końcu na RL wrócą Ci, którzy odeszli z powodu botów?

Mam głęboką nadzieję, że zakończy to masową falę botów. Co ciekawe, widać, że CSy nie boją się już takich rozwiązań względem botów.
Ostatnio według Tibiopedia skasowali połowę TOP300 na Ocerze.
 
Mam nadzieje, że jak najszybciej wprowadzą klienta, i że będzie o wiele bardziej zaawansowany niż obecny, mogliby zrobić w stylu otclienta, że wszystkie okienka można przesuwać, chować itd itp. Swoją drogą boty i tak zapewne wyjdą nowe, ktoś napisze nowego. Drugim dobrym posunięciem by było skasowanie światów z ilością graczy poniżej 300 i przeniesienie kont na inne światy, bo aktualnie jest bez sensu jak na niektórych światach gra po 100 graczy online, za dużo tych światów jest. 1/3 powinni przynajmniej usunąć i postawić 2 światy pvp lecz z expem 0.5 bo w obecnych czasach są takie moby i system pvp itp, że na expie 1x to nie problem mieć ten 100+ lvl.
 
Już na to za późno. Boty psuły gre ale nie tak jak zrobił to cipsoft.
Kto wróci do gry, skoro inni mieli 3 miesiące x2 expa (80~dni).
Optional pvp, Open pvp, Hardcore pvp - mozliwosc transferu gp miedzy serverami.
Hardcore pvp - Calva, Calvera - Puste servery gdzie ludzie boca 24/7 ... a potem transferują na inferne/dolere
 
@kentash
1. Nowy klient ma łączyć funkcjonalności z obu, także pewnie będą ustawialne okienka.
2. Oby nikt nie napisał nowego ;p
3. Miał być merge światów ze znikomą liczbą online, po tym jak zmienili PvP. Coś długo im to idzie..
 
Nowy klient powinien być bardzo bardzo zaawansowany, mieć dużo opcji, bo ten aktualny jest chujowy, powinni dodać też opcje skinów i z 10 od siebie jakiś do zmiany + resztę możliwość tworzenia własnych. Co do światów, powinni to zrobić nieco szybciej bo coraz bardziej się wyludniają, a taki server gdzie gra 70-100 osób to raj dla bottrów, jak by połączyli te światy, żeby grało po 600+ osób na 1 świecie, to by było idealnie, noi mniej by się nudziło, bo co to za server jak gra 100 osób na nowej tibi gdzie mapa jest wielka i ciężko kogoś spotka, a jak się spotka to na bocie, który i tak po wbiciu dużego lvla się transferuje na lepszy świat.
 
chuja im to da moim zdaniem, zdazyli popsuc wszystko to co bylo dobre i nagle obudzili sie z reka w nocniku, nie tedy droga.
 
to ja jako pierwszy bede robil otsa jak tylko wyjdzie silnik pod clienta na ktory sie nie da bocic ! wkoncu ots bez bocenia !
 
to ja jako pierwszy bede robil otsa jak tylko wyjdzie silnik pod clienta na ktory sie nie da bocic ! wkoncu ots bez bocenia !
a ciezko z otclienta korzystac? pozmieniac tylko troche w zrodlach trzeba zeby pakiety byly niestandardowe i granie ze zwyklego klienta nie bedzie mozliwe(wiadomo kto bedzie potrafil to i to ominie),
po za tym otclient daje cala mase mozliwosci, mozna sie uniezaleznic od real tibi i tworzyc wlasne featury, ale w dzisiejszych czasach to chyba tylko kopiuj/wklej
 
Zapewne jeśli wrócą starzy gracze z powodu braku botów, to nowi odejdą bo nie będą mieli bota.
i tak w kólko. wiele lat doswiadczenia z otsami nauczylo mnie ze wszystkim nie dogodzisz.
 
Ja nie wiem co/kto był przyczyną upadku PB, powiedz plax! (Może Dima ?)
 
a no widzisz PB upadł i wiadomo co/kto było tego przyczyną :p
Przyczyna? Spadająca popularność Tibii, lenistwo adminów i robienie praktycznie wszystkiego dla kasy. Nie można też zapominać o upływającym czasie, bardziej ogarnięte osoby pewnie znalazły sobie pracę lub też mają ciekawsze zajęcia.
 
Tak na refresh, z danych na tibiopedii wynika, ze miniony rok pobil aktywnoscia 2012, co dziala wbrew powszechnej opinii, ze Tibia tylko upada ;) moze to widac tylko na otsach?
Swojamdroga 3 miliony unikalnych odwiedzin i 16 milionow odslon to ladny wynik.
 
Haha, moze 99% jeszcze? :) to ze jest plaga teraz w polskim necie to nie znaczy, ze ich wynik to wynik botow. Co sie wejdzie na tibiopedie w zwykly dzien to tam pelno userow.
 
mi chodzi o graczy nie wejścia na stronke :)) A tibia upada, kiedy były największe aktywności użytkowników na serwerach? 2006-2009, teraz to już można pomarzyć, najwięcej online 72 tysiące graczy, teraz jak jest 30k to już jest mnóstwo. Nie hejtuje po prostu stwierdzam fakt :)
 
Back
Top