• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

Nowe forum do Gesior i Modern ACC - BETA TESTY JUZ WKRÓTCE

zrobił nie zrobił dodał syf czy nie zabezpieczył czy nie płatne jest
a nawet jeśli by było darmowe to dlaczego ktoś komu się chce nie miałby zrobić innego?
 
Z tego, że wiele osób mnie prosiło aby forum zrobić pod Moderna postanowiłem, że ulegnę tym prośbom. Także zmiana planów forum będzie tworzone pod kątem ModernACC, jednak to nie wyklucza w zupełności Gesiora.
Dlaczego?
To proste... Wystarczy, że w Gesiorze będzie ustawione kodowanie haseł na sha1 i forum powinno działać także na gesiorze bez zarzutów.
Pluginy wspólne (ACCmaker i Forum) będę pisał na oba ACC makery.

Własnie testowałem na jednym i na drugim ACC i będzie działało bez zarzutów. Wystarczy tylko, że kodowanie haseł będzie ustawione na sha1
 
Last edited:
Z tego, że wiele osób mnie prosiło aby forum zrobić pod Moderna postanowiłem, że ulegnę tym prośbom. Także zmiana planów forum będzie tworzone pod kątem ModernACC, jednak to nie wyklucza w zupełności Gesiora.
Dlaczego?
To proste... Wystarczy, że w Gesiorze będzie ustawione kodowanie haseł na sha1 i forum powinno działać także na gesiorze bez zarzutów.
Pluginy wspólne (ACCmaker i Forum) będę pisał na oba ACC makery.

Jednak 80 % otsiarzy używa gęsiora, więc polecam Ci pod niego pisać to forum ;p
 
Jednak 80 % otsiarzy używa gęsiora, więc polecam Ci pod niego pisać to forum ;p

nie słuchaj go, olej większość, na ziemi zapewne 70% ludzi to idiotów jest, jakbyś robił program w nadzieji na zysk, tak jak microsoft to ok, ale jak chcesz robić darmowo i dobrze to rób to dobrze jak linux
 
nie słuchaj go, olej większość, na ziemi zapewne 70% ludzi to idiotów jest, jakbyś robił program w nadzieji na zysk, tak jak microsoft to ok, ale jak chcesz robić darmowo i dobrze to rób to dobrze jak linux

Ty wiesz w ogóle co pierdolisz? bo to nie ma ładu i składu.
 
Spokojnie, napisałem już w poście wyżej, że forum będzie działało pod jednym jak i pod drugim ACC Makerem. Nie widzę potrzeby stwarzania kłótni.
Jako, że kilka osób mnie pytało to powtarzam jeszcze raz, że forum będzie zupełnie darmowe.
Wkrótce powstanie blog, aby nie nabijać zbędnie tutaj postów. Po prostu tutaj będę dodawał tylko ważne aktualizacje zaś pozostałe informacje będę umieszczał na blogu.

Pozdrawiam,
Gienekn
 
jak robi za darmo i nie chce on z tego zysku żadnego to po co ma robić na stary gesior, skoro może na nowy i za wielu uważany za lepszy modern acc Hm?

Bo robi to dla ludzi? a większość używa gęsiora?

Nie będę trollował tak jak ty i zaśmiecał mu tematu, bo ty wszędzie odezwiesz tą swoją niewyparzoną mordę, byle posta nabić...
 
Spokojnie, napisałem już w poście wyżej, że forum będzie działało pod jednym jak i pod drugim ACC Makerem. Nie widzę potrzeby stwarzania kłótni.
Jako, że kilka osób mnie pytało to powtarzam jeszcze raz, że forum będzie zupełnie darmowe.
Wkrótce powstanie blog, aby nie nabijać zbędnie tutaj postów. Po prostu tutaj będę dodawał tylko ważne aktualizacje zaś pozostałe informacje będę umieszczał na blogu.

Pozdrawiam,
Gienekn

i tak nic ciekawe nie dzieje się na polish board, a ten temat jest sensowny, więc tutaj dyskutować nie będzie problemem myślę.

Fajny pomysł z tym forum, najbardziej skup się na bezpieczeństwie ;p
 
Nie rób do Gesiora, nie słuchaj gesiorkowców pokroju Be A Mafia, który nie potrafi się odnaleźć w kodzie Moderna i notorycznie próbuje Ciebie nakłonić do Gesiora.

Jak będziesz potrzebował pomocy to pisz, moje forum też nie długo będzie public ;P.
 
Szczerze to jeden wuj, czy to modern czy gesior, acc jak acc i tak ze strony gracza to on nawet nie ma pojęcia co to jest Modern czy Gesior ^_^

BTW: Fajny projekt ;d
 
Dziś została dodana nowa podstrona na oficjalnym blogu gForum.
Więcej informacji: KLIK!
 
Beta testy już się zbliżają, potrzebuje chętnych osób do pomocy przy ich przeprowadzaniu. Chodzi mi tutaj o testowanie funkcji forum.
Chętni proszę się zgłaszać na e-mail:
[email protected]
Dodane mini menu oraz podgląd postów

gforumasd.png
 
Last edited:
Przepraszam, ale chwilowo mam przerwę w projekcie, ponieważ mam pracę w domu. Niestety nie mogę poświęcać za wiele czasu na projekt. Od następnego tygodnia już będę pracował nad projektem.
Przepraszam za opóźnienia!
 
Back
Top