• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

Nowy bot ????

ja sobie robię botproject z nudów
noob biega, ja mu piszę skrypty i jest fajnie, jestem ciekawy, ile się utrzyma, czy zarobi na sensowne eq i takie tam
a main char nawet nie tyka klasycznego klienta od dawna
 
Po chuj Wam te boty? Naprawdę jesteście tak ułomni? Nie chce Wam się grać, to nie grajcie.

Miszczu pozwole sobie stwierdzic ze Ty jestes ulomny jesli grasz w "terazniejsza" tibie recznie, rl smierdzi gownem, otsy ferumbrasem jesli ktos juz chce sie pobic to puszcza bota na lvl a recznie tylko se bije. A co do tematu to odczuwam motyw tajemniczego spisku ;o "siema, slyszalem ze koles slyszal ze podobno proprogamista pisze ultra szybkiego bota, podobno na zlecenie nato, slyszalem od koleszki ze jego ziomek widzial na otlandzie temat w ktorym ktos cos moze wiedziec o tym bocie, ja nic nie wiem, nic Wam nie powiem, jak cos to nie ja pisalem tego posta"
 
@up: erpem się gra całkiem fajnie w okolicy 100-150 moim zdaniem, co dalej jeszcze nie wiem
ale wystarczy wiedzieć gdzie iść i jest zabawa, fajny xp i profit
 
Odkąd runy, bronie i amunicja wymagają poziomu to faktycznie bywa ciężko. Ale da się.
 
Po chuj Wam te boty? Naprawdę jesteście tak ułomni? Nie chce Wam się grać, to nie grajcie.

Ehh, nie wiesz jak jest teraz na rl to się nie udzielaj. Sam tak kiedyś uważałem dopóki nie zacząłem ponownej gry na rl, idziesz sobie na expa a tam biega 5 botów więc jakim cudem ty masz mieć profity np takim 120ek gdzie kilku innych biega 24/7? Teraz w tibie jedynie się gra ms/ed bo rp'ka i ek stawia się tylko na cash makera ;/ p
 
o dzizas :D podkablowali mi że rozprawiacie teraz tutaj o tym bocie. Nie powiem nazwy, nie powiem nic o autorze poza tym ze jest znajomym programistą. Termin wydania nieznany ale z pewnością będzie w nadchodzącym półroczu (raczej w pierwszym kwartale). Na chwilę obecną jest 6-krotnie szybszy od iBota (widzialem na własne oczy testy na raczej słabawym laptopie i oczom nie wierzyłem). Nie pytajcie o więcej bo się nie dowiecie. Autor sam uzna za stosowne kiedy rozpocząć reklamowanie swojego dzieła.

Koniec tematu i większej ilości informacji z mojej strony. Na to forum nie zaglądałem od pół roku i nie mam zamiaru znowu zaglądać więc nie macie co się fatygować na PW nawet ;p
pzdr

Ponad 4 miesiące od napisania założenia tego tematu i coś info o bocie 0 na żadnym forum, czyśbyś wymyślił sobie tą historię, z ultra szybkim zaawansowanym botem ?
 
Ponad 4 miesiące od napisania założenia tego tematu i coś info o bocie 0 na żadnym forum, czyśbyś wymyślił sobie tą historię, z ultra szybkim zaawansowanym botem ?

"Nadchodzące półrocze" - 01.01.2013 - 01.06.2013
Termin minął czopku?? To czego sie plujesz??

Dobrze, ze nie podaje zadnych informacji.
 
Hmm, z nowym botem czy bez bota, i tak na pół rasha jestescie.
ewentualnie 99% was.
 
ja pierd*** ;D Nie lepiej bez bota ? ;)
Ehh, nie wiesz jak jest teraz na rl to się nie udzielaj. Sam tak kiedyś uważałem dopóki nie zacząłem ponownej gry na rl, idziesz sobie na expa a tam biega 5 botów więc jakim cudem ty masz mieć profity np takim 120ek gdzie kilku innych biega 24/7? Teraz w tibie jedynie się gra ms/ed bo rp'ka i ek stawia się tylko na cash makera ;/
...
 
Mimo tego dla mnie bot śmierdzi wole samemu podexpic... Wkurwiaja mnie osoby które zapier***** na bocie 24/7..
 
Back
Top