• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

Nowy dead w kliencie się nie otwiera

Qbee

Open Tibia Fan
Joined
Mar 9, 2009
Messages
174
Reaction score
4
Dodałem własnego potworka do klienta i ładnie smiga. Problem jest z jego deadem. W otb i dat editorach ten dead ma takie same opcje co inne deady a jednak się nie otwiera (You cannot use this object). W items.xml też jest to samo co w innych deadach.

0.3.6pl1 na 8.54

Propsy dla kogoś kto to ogarnie.
 
Może to wina źródeł, no bo jeśli wszystko jest jak powinno być, lub jest jak w innych działających ciałach - to raczej wydaje się że powinno działać dobrze. Dość dziwna sprawa, może masz jakiś system wgrany, który uniemożliwia otwieranie cudzych dedów, lub coś w tym stylu?

Tak przy okazji pokaż no tutaj swój items.xml, i podaj ID swoich zwłok (w grze oczywiście). Przy okazji masz jakieś skrypty (creatureventsy) na tego potworka, czy jest to raczej domyślny potwór =) ?​
 
Dodałem własnego potworka do klienta i ładnie smiga. Problem jest z jego deadem. W otb i dat editorach ten dead ma takie same opcje co inne deady a jednak się nie otwiera (You cannot use this object). W items.xml też jest to samo co w innych deadach.

0.3.6pl1 na 8.54

Propsy dla kogoś kto to ogarnie.


A dopisz do tego monstera corspe np. używane w dragonie czy coś? Corspe itemu, który już od dawna jest w grze, bo może coś zwaliłeś z monsterem... ?
 
Dałem radę. Na przyszłość jeśli ktoś będzie miał ten sam problem : W otb items editorze dajesz tools -> reload item attributes i działa.
 
Back
Top Bottom