• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

Nowy Lay otlandu.

kentash

sunwell.pl
Joined
Dec 1, 2012
Messages
287
Reaction score
21
Location
germany | Alabama
Co sądzicie o nowym layu otlandu ? Lepszy/gorszy ?
Mi osobiście nie zbyt przypadł do gutstu na pierwszy rzut oka, brakuje mi opcji, kto jest online w danym dziale, kolory są oczojebne, ciężej coś przeczytać. Brakuje mi też po prawej stronie opcji gdzie pisały ostatnie posty z forum, przy nicku nie pisze odrazu ile się ma postów, nie ma opcji like itp.i. Zapewne się przyzwyczaję i tak, lecz temat założyłem aby zobaczyć wasze opinie.
btw. jest gdzieś oficjalny temat gdzie coś pisze o nowym wyglądzie forum ?
 
Jak dla mnie słabo to wygląda, składnie nie działają -,- taki kijowy 'interfejs' że tak to nazwę, reptutacji raczej też nie ma bo paska nie widać ;c
podsumowując tamten był lepszy jak dla mnie, jak na ten czas.
 
No tamten 100x lepszy był, może ten jest bezpieczniejszy, ale na tym dłużej się grzebie na forum, gorsze przejścia do subforów, gdzie nasze lajki!
 
Tylko Sherlok był na tyle błyskotliwy i domyślił się, że to nie jest nowa szata graficzna forum tylko nowy system (skrypt). I mi on osobiście odpowiada bo jest bardzo intuicyjny (po znaczenie tego słówka odsyłam do google). Wyłącznie jedyna wada bo brak kilku kluczowych tagów w tej "branży" ala
Lua:
 i [code=xml]. 


_
Regards,
[I]sn3ejk[/I]
 
przydała by się czcionka sans-serif bo wali po oczach, trudniej się czyta posty itp
ale idzie się przyzwyczaić :( [emoty też z dupy]
 
Bardziej podobal mi sie stary otland ale coz trzeba bedzie sie przyzwyczaic.
 
Też jestem za starym, czemu jak większośc for zmienia skrypt/szatę graficzną to wychodzi z tego kupa? :mad:

@edit

Jedynie pociesza to:
The layout and current forum settings were picked in a hurry to get OTLand back online as soon as possible. There may be other parts of OTLand that are currently a mess, and there may be a lot of issues such as incorrect user or forum permissions at the moment. If you run into any issues, please report them in this thread.
 
Verdana i Times New Roman są dość przyjemne, można je sobie na danej stronie podmienić jakimś dodatkiem do przeglądarki.
Co do nowego silnika forum to 5 minut mi wystarczyło żeby się przyzwyczaić. Dobrze, że konwersja bazy z użytkownikami przebiegła tak sprawnie.


Odnośnie ostatniego pytania w pierwszym poście to albo ogłoszenie albo http://otland.net/threads/moving-forward.198835/
 
Layout dość dobrze się prezentuje, chociaż według mnie jest trochę za jasny. Na funkcjonalność nie ma co patrzeć, w ciągu kilku dni powinni wszystko ogarnąć.
 
Ja nie moge nawet tematu stworzyc w dziale advertisement o_O
 
Layout jest tymczasowy, więc się tak znowu nie przyzwyczajajcie.
It's temporary. It will be changed soon.
Work on a new layout will most likely begin in a few hours since Mark, Korn and I are all going to sleep now.

Post your suggestions on what you want changed, added, etc.


Layout layoutem, ale u mnie większe zainteresowanie wywołała ta zmiana:
(...)
To encourage developers and end-users of the OpenTibia software to contribute more, I've also closed down the private subversion in favor of an open GitHub repository. While this may result in less donations to OTLand because many were paying for a premium subscription with the intention to get private subversion access rather than supporting OTLand, I will do my best to keep OTLand ad free.
(...)
 
Zacznijmy od tego, że zmienił się silnik forum, a sam szablon jest darmowy. Według mnie jest przejrzysty i ładnie się prezentuje.
 
Jak dla mnie znacznie lepszy, tylko gdy siedze na tablecie/telefonie to lipa jest, bo sie zle wczytuje wszystko ;/
 
Back
Top