• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

Nowy map editor

troxet

New Member
Joined
Oct 7, 2010
Messages
158
Reaction score
3
Location
United kingdom
Jak wiecie powstał nowy map editor oparty na OTclient.

Sam OTclient działa wyśmienicie, ale gdy chcę zainstalować czy tam uruchomić map edytor to już jest ból dla mnie.
Wziąłem się za kompilowanie kodu źródłowego. Jestem już na ostatnim punkcie z Cmake, ale nie działa mi to.
Robię wszystko jak napisali (Codecblock i mingw32 nie można razem zainstalować) i nie mam pojęcia co zrobić.

Error z Cmake:
CMake Error: The source directory "C:/OTClient" does not appear to contain CMakeLists.txt.
Specify --help for usage, or press the help button on the CMake GUI.

Później wyskoczyło mi, że nie ma libgmp-10.dll, a tego nie da się ściągnąć nigdzie, chociaż powinno być w paczce z Cmake :(

Pomoże, ktoś?
 
Jak ktoś powie mi jaką ścieżke podać do libgmp-10 będę wdzięczny ^^, bo żadna znaleziona na necie nie działa.
 
You know you would get more support if you've posted it on the support board right?
 
jakby nie był na oglu to bym przetestował, niestety mój komp ogla nie lubi i zatrzymuje wszystko, co chociaż sparwdza, czy ogl działa ^^
ie9 i sp1 do 7 też się nie instalują
może to przez brak sse2?
 
Back
Top