• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

nowy Ots 18+

magiiiczny

New Member
Joined
Feb 28, 2017
Messages
1
Reaction score
0
Witajcie, mam 28 lat od wiekow nie gralem w tibie ale mam zamysl postawic otsa sprawnego i sprawiedliwego dla graczy.

Kasa nie gra roli problem jest jednak z tym ze nie znam sie na mechanice otsow, pomyslow mam sporo na to by ots byl jedyny w swoim rodzaju z reklama tez mam pewna opcje potrzebna mi jedynie osoba ktora by ogarnela kwestie mechaniki czy znajde tu ochotnika?
oczywiscie wynagrodzenie rowniez bedzie w postaci zarobionych pieniedzy z otsa,

ots pod tibie - w sumie obojetne
 
Witajcie, mam 28 lat od wiekow nie gralem w tibie ale mam zamysl postawic otsa sprawnego i sprawiedliwego dla graczy.

Kasa nie gra roli problem jest jednak z tym ze nie znam sie na mechanice otsow, pomyslow mam sporo na to by ots byl jedyny w swoim rodzaju z reklama tez mam pewna opcje potrzebna mi jedynie osoba ktora by ogarnela kwestie mechaniki czy znajde tu ochotnika?
oczywiscie wynagrodzenie rowniez bedzie w postaci zarobionych pieniedzy z otsa,

ots pod tibie - w sumie obojetne
Generalnie w dzisiejszych czasach nikt nie będzie ci robił za pieniądze z sms shopa. Albo wyłożysz kasę od razu albo sam zrobisz to czego potrzebujesz. No i lepszym miejscem do tego jest Jobs.
 
czasami znajdziesz kogoś kto pomoże. Ja np. prowadzę OTS o teatyce naruto razem z bratem i już tak 3 rok leci... początki też były ciężkie.
 
Tak, on "daje pomysly" a ty zapierdalasz.

Ziomus, jestem pewny ze wymalowales sobie zajebisty serwerek w glowie, sprawa jest tylko taka ze "ogarnac kwestie mechaniki" to jest 90% roboty, bo pomysl na serwer ma tutaj chyba prawie kazdy.
 
czasami znajdziesz kogoś kto pomoże. Ja np. prowadzę OTS o teatyce naruto razem z bratem i już tak 3 rok leci... początki też były ciężkie.

Tak, i 80% skryptów było pisane przez ludzi z tibia.net.pl.
 
Back
Top