• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

Nowy OTS parę pytań(czytałem "Odpowiedzi na wszystkie pytania !")

Ponawiam pytanie, bo w natłoku innych postów się zagubiło

No dobra tylko teraz jak odróżnić dziecko od osoby poważnej. Oczywiście wiem, że to wyjdzie po paru dniach współpracy tylko, że na to potrzeba czasu, jest możliwość sprawdzenia tego od razu? W podaniach można przecież kłamać chyba, że będę prosił o pesel na PW tylko czy ludzie na to pójdą, przecież to informacje nieco bardziej prywatne:)
 
Myślę że chodzi o "wiek" i tu akurat się nie zgodze może znaleźć 18-latka co jest big noobem a może znaleźć 14-latka który dobrze w miarę ogarnia ;)

No tak poprostu chcij kilka prac danego usera, poproś o prywatną wiadomość na "naszej-klasie" a choćby ogarnięta osoba nie miała by nic przeciwku dać ci pesel.


Regards,
Seym
 
Last edited by a moderator:
widocznie nie zrozumiales , chodzi mi o to ze nie wyglad czyni kogos dobrego w swojej pracy , tak jak ktos wyzej napisal dzieko moze byc lepsze od kogos duzo starszego , co do twojej ekipy to polecam ci szukac ludzi z charakterem ,ludzi ambitnych, ludzi summiennych i co najwazniejsze ludzi z PASJA ! ,

Ps. Nie oceniach ludzi po wygladzie bo mozesz sie przejechac : )
 
Od zera.
Na razie narysowałem sobie zarys mapy na kartce:

dsc02486h.jpg


nieskończone wyspy to miejsca, które zostaną dodane w kolejnych updatach, żeby jakiś klimat tajemniczości stworzyć no i żeby można jakąś historie było zrobić.

Mam pytanie jest realne wykonanie takiej mapy czy raczej nie. I czy znacie kogoś kto by się tego podjął.
 
To zalezy w jakiej to ma byc skali ;)
A da sie wszystko.
Zalezy ile zaplacisz.
 
Back
Top