• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

Nowy Pokemon/Naruto OTS

pixonszn

New Member
Joined
Aug 21, 2012
Messages
3
Reaction score
0
Siemanko, mam zamiar zalozyc nowy OTS Pokemon/Naruto (nic na to nie poradze, kojarza mi sie z latami dziecinstwa).
Na wstepie powiem, ze nie robie tego dla kasy tylko dla frajdy (ew. zeby zwrocil sie dedyk/vps).
Pod wzgledem OTS'ow jestem totalnym newbie (nie noobem!).

Mam pare pytan, na ktore mam nadzieje mi odpowiecie:
1. Pod jaka wersje Tibi powinienem zrobic OTS? - Wiekszosc jest pod 8.54, ja myslalem zeby zrobic go pod 8.6.
2. Od jakiej wersji Tibi przestali robic ElfBota NG? - Chce zminimalizowac ryzyko botow.
3. Jaka wersja TFS'a jest do tego odpowiednia (stabilna)? - Prosze odnosic sie do wybranej w pkt. 1 wersji Tibi.
4. Czy lepiej postawic OTS na dedyku czy na vps'ie?

Prosze o odpowiedzi na powyzsze pytania oraz wasze rady, a takze prosze darowac sobie wypowiedzi w stylu "Nie dasz rady", "Hahaha, masz 12 lat?", "Pokemony/Naruto to gowno".

Za wszystkie odpowiedzi i rady z gory dziekuje.
Pozdrawiam Pixon Sz-n
 
1. normalnych otsów jest najwięcej pod 8.6 ale zaczyna się POWOLI era otsów pod protokół 9.8x. Jeżeli chodzi o typ otsa naruto to nie mam pojęcia pod jaką wersję ich jest najwięcej.
2. elfbota od 8.6 przestali robić
3. najstabilniejsza wersja tfsa jest pod najnowszą tibię bo jest on testowany przez samego Talaturena na jego otsie zanim doda na otlanda
4. no takie pytanie to już nie wiem po co. Wiadomo, że dedyk na otsa jest najlepszy.

prosze darowac sobie wypowiedzi w stylu "Nie dasz rady", "Hahaha, masz 12 lat?", "Pokemony/Naruto to gowno".
niestety ale bez takich odpowiedzi się nie obejdzie na Polish Board :) więc to jest moja rada dla ciebie na przyszłość jeżeli będziesz tu pisał. Chociaż muszę ci powiedzieć, że w tym wyjątkowym przypadku popierałbym osobę, która by się tak wypowiedziała, no chyba, że robisz sobie serwer dla siebie żeby sobie samemu pograć i dzieciństwo powspominać.
 
Jak bym robil OTS'a, to by stal na dedyku, sam gral bym na pewno, generalnie gral by kto by chcial. Skoro elfbot sie skonczyl na 8.6 to musialbym zrobic serwer pod 8.7+. Pytanie bylo, bo jak juz napisalem jestem newbie w sprawach OTS'ow.
 
To już ci Keram odpowiedział na powyższenia pytania, sam jestem za tym żeby te klasyczne czasy otsów powróciły.
Mam dla ciebie pixonszn propozycję związaną z dedykiem, napisz to się dowiesz na początku nie jest łatwo więc
trochę kasy by się z niego zwróciło dla ciebie. Akurat teraz zajmuje się bardzo odległymi projektami,
więc powstanie z mojej incjatywy dużo projektów OTS ale jeśli jesteś zainteresowany to napisz na moje PW.
 
Last edited:
Anime chodzą na 8.54 protkołach a co do wersji TFS'a to 0.3.6 bo jeżeli chcesz robić jak ty to mówisz na 7.6 czy cuś to troszke chujnia bo na 8.54 sa fajne systemy i w ogóle ten client jest wybierany przez takie ów typy ots'y.
 
Kolejny bezsensowny serwer pełny bugów od twórcy który nic nie umie sam zrobić. Masz 12 lat? Pokemony/Naruto(serwery) to gówno jak wszystkie otsy oparte o anime.

1, 2. 8.7+ - elfbot skończył się na 8.6, jak pogrzebiesz w RSA to i 7.6 będzie bezpieczne od bota
3. najstabilniejszy jest TFS 0.2.x
4. gówien nie ddosują stawiaj na czym chcesz może być i mikrofala
 
Kolejny bezsensowny serwer pełny bugów od twórcy który nic nie umie sam zrobić. Masz 12 lat? Pokemony/Naruto(serwery) to gówno jak wszystkie otsy oparte o anime.

1, 2. 8.7+ - elfbot skończył się na 8.6, jak pogrzebiesz w RSA to i 7.6 będzie bezpieczne od bota
3. najstabilniejszy jest TFS 0.2.x
4. gówien nie ddosują stawiaj na czym chcesz może być i mikrofala

Tak tak lepiej wgl nie stawiać i grać z botami na hexanie.
 
Thx wszystkim za pomoc :)

@zbizu
Nawet mnie nie znasz, wiec nie wiesz co potrafie a czego nie... Jak nie potrafie zrobic to ktos to zrobi za mnie -.- Nie, nie mam 12 lat... Niektorzy gracze (szczegolnie mlodsi) lubia OTS'y oparte o anime... O RSA akurat nic nie wiem, a zDDos'uja Ci kazdy OTS, nie wazne jaki, bo to zalezy od osoby ktora ma to zrobic.
 
Kolejny bezsensowny serwer pełny bugów od twórcy który nic nie umie sam zrobić. Masz 12 lat? Pokemony/Naruto(serwery) to gówno jak wszystkie otsy oparte o anime.

1, 2. 8.7+ - elfbot skończył się na 8.6, jak pogrzebiesz w RSA to i 7.6 będzie bezpieczne od bota
3. najstabilniejszy jest TFS 0.2.x
4. gówien nie ddosują stawiaj na czym chcesz może być i mikrofala
Odezwało się dziecko Mini-Mini, masz coś do tych OTS na podstawie że są Anime?, proszę Cie, takie servery są o wiele lepsze niż ta zwykła Tibia, a tym czasem idz człowieku pooglądać te swoje 'kucyki'.
 
Back
Top