• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

Nowy TFS

Kacper73

New Member
Joined
Aug 3, 2008
Messages
13
Reaction score
0
Elf jest właścicielem ots'a: ots.dlagraczy.pl - jest on pod Tibie 8.42, co wynika z tego że już niebawem Elf pewnie udostępni nowy TFS (miejmy taką nadzieję). Chodź moim zdaniem z jego wydaniem (TFS'A) nie będzie się śpieszył, aby zachęcić graczy do grania na jego serwerze.
 
Bardzo mądre, naprawdę.
Kacperku idź do mamusi niech Ci zmieni pieluszkę!
 
Ja pierdole bronicie tego elfa jak własną matke, pieprzeni moderatorzy i lizusy
 
Czy ktoś go broni? Nikt się nie jara, że Elf ma ots 8.42 i, że niedługo go udostępni. Tym się podniecać możesz na tnecie ;)
 
Ty sie wogule ciesz ze udostepnia za free TFS-y .Ile juz wersji juz wydal a ty jeszcze go wyzywasz.
 
@up
i takich ludzi :f

@temat
O nie, to jest spisek! ELF ZABIERA NAM GRACZY! Chodzcie mu zmagebombujemy goda ze sie "opsra" ://

A wlasnie, jezeli nie chcecie uzywac "syfiastego" TFSa, musicie wiedziec ze Elf jest takze developerem Open Tibii. W takim wypadku pozostaje wam AppelMos 8.1 XML :D
 
A wogole on nie udostepnia tego z przymusu , wcale nie musi tego robic wiec nie narzekaj dzieciaku neostrady.
 
Przy okazji, ktoś mówił że nowy TFS będzie przed czwartkiem. Czy to jest w miarę prawidłowa informacja ? Bo już doczekać się nie mogę :D (Nowy OTS czeka...)
 
No to chyba nie wszyscy skapowali że nie o tą datę mi chodziło...
 
Back
Top