• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

Nuskei Vs Calar/kayto Vt record

Chuj że Mashivi wyjebal z teamu bo go wyzywali na vt a on dupa cicho i typasek leci na łokcia ale sie pruje jak starej kurwie majty :D
 
A Ty jesteś kurwa niedojebany...
Już kurwa typasie nie masz się do czego dojebać, to szukasz ripost, że nie gram ?!
Mam zarówno konto na vt jak i jestem w gildii, ale póki co nie mam czasu na siedzenie przed komputerem i napierdalanie w tibie, poza tym są ciekawsze gry ale co Ty możesz o tym wiedzieć skoro tibia forever jebana suko, spluć na Ciebie jedynie można.
 
wyglywasz walmody ? Jebany kurwa tępy ulungu nawet na szkołę za tępy byłeś żeby nauczyli poprawnej polszczyzny ale będzie kurwa coś pierdoliła, nie ma co

daj mi dowód na to że nie używam poprawne polszczyzny mistrzu nonamie
 
+1
wyglywasz walmody ? Jebany kurwa tępy ulungu nawet na szkołę za tępy byłeś żeby nauczyli poprawnej polszczyzny ale będzie kurwa coś pierdoliła, nie ma co
Polonista za 5 blach, jeżeli już próbujesz być "polonistą" i ciśniesz kogoś że, się powinien nauczyć polskiego to, może sam się naucz?
"za tępy byłeś żeby nauczyli poprawnej polszczyzny ale będzie kurwa coś pierdoliła, nie ma co"
KKKKKKK.
 
Love how you want him to combo me but the best part of this is that last time Eladrius TRIED to combo me with a bunch of people (when I was level 210 maybe?) he failed big time and that was probably back in 2012 rofl and I'm still yelling it at him. Soooo, sure I'll meet you anywhere Eladrius so you can maybe get a clean combo on me (For once..)

Man I told u already that it even wasn't combo we were loosing pz lock and some1 just scream on vt when u arrived on screen FLANDIEFLANDIE ueon3 123 it was breeg probably and u can laugh on it cuz i dont even care;p
 
Back
Top