• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

Nuskei Vs Calar/kayto Vt record

No tak made, i co z tego ze duze lvle? bo dla ludzi ten otsik sie podoba i wola tutaj postawic bota niz na jakims 8.6......

a niech sobie maja te 400 lvle, tylko potem wypisuje jakis typ co chara kupil lub wybocil, ze jestes zerem, zero oporu itd. Poczuli sie tu niektorzy, bo maja wiekszy lvl i sa w legendarnym Wipe Again, a swoje pvp pokazuja stojac jak piony na full ssa, mr. Mnie osobiscie juz to zaczelo wkurzac
 
W wielkim wipe again? Jak calara misiak z never defeated czy pawel z sufferow rozpierdala od tak, gdy ma gorszy dzien...
 
Chuj mnie obchodza 8.6 otsiki teraz "ale prawda taka ze od misiaka nigdy nie dostalismy, a od petardy do chyba jak mial 10 wiecej" Hmm chuj ze czeko mordka pisal ze Petarda tutaj jechal kazdego na ots :D a bil sie tylko z Nuskeiem haha :D
 
a niech sobie maja te 400 lvle, tylko potem wypisuje jakis typ co chara kupil lub wybocil, ze jestes zerem, zero oporu itd. Poczuli sie tu niektorzy, bo maja wiekszy lvl i sa w legendarnym Wipe Again, a swoje pvp pokazuja stojac jak piony na full ssa, mr. Mnie osobiscie juz to zaczelo wkurzac


Ale nikt im nie broni wbić też tego lvla żeby było równo więc to Twoje gadanie jest trochę bezsensu :)
 
Chuj tam że matka nuskeia to dziwka ale pierdolicie dalej :) Jebana alkoholiczka kurwa leży na ziemi i wszyscy ją kopią
 
Chuj że nox wącha stopy starego i mówi że się naćpał grzybkami a jego matka szczeka pizdą ale probuje cos pocisnac ;<
 
Nie, Ty mały pierdolony ulungu możesz wygryzać gringle calarkowi bo ma dupe jak garaż i lapsem nazywaj siebie bo jesteś pieskiem, który ma 15 lat i szczeka a spada na buta aelo.
 
No 15 lat kurwa, idź kurwa do książek jutro sprawdzian z przyrody nie dojebie. Twoi starsi chyba nie wiedzieli kurwa co to jest prezerwatywa bo wyszedł taki cwel który pucuje się do all
 
Pucujesz to sie kurwo na psach jak Ci blache wyjebali jebany lamusie, na osiedlu w metalowych majtach dupą do ściany bo Cie biją i na Ciebie plują? Stary Ci kiepy na rękach gasi jak chujowo mu pałeczke robisz. Chuj że typasek ma 16 lat i siedzi w 2 gimnazjum bo trzeba grać ale co tam zarabia dupą . Piąteczka ;*
 
Chuj mnie obchodza 8.6 otsiki teraz


bo wygrywasz warmody na shadowcores a jak poszedłeś na telane dostałeś przekopke od wiekszosci , potem zaczeliście coś grać jak były ostatnie dni otsa ale taka prawda że najwiecej ugraliście na shadow więc gratulacje , wygrywacie na jednym otsie.

Into Them 80 : 20 Wlampe
pamietaj
 
nom jestem chujowy ;/ ide skoczyc z okna.
zrob salto



Wracajac do wczesniejszych postow nie patrz na lvle tylko zgranie teamu skoro 300 mag pada 3 sekundy pozniej od 200 jak sd po 450-500 leca... + po co bierzesz 20 typa do guild przed battle z trade skoro pozniej placzesz na forum ze masz trade team co nawet nie wie co ma robic na open. Jebnij barana w sciane
 
Last edited:
Flandie leave this post and wait in thais for my sd combo in towncryer if u know what i mean
 
Flandie leave this post and wait in thais for my sd combo in towncryer if u know what i mean

+1

Pucujesz to sie kurwo na psach jak Ci blache wyjebali jebany lamusie, na osiedlu w metalowych majtach dupą do ściany bo Cie biją i na Ciebie plują? Stary Ci kiepy na rękach gasi jak chujowo mu pałeczke robisz. Chuj że typasek ma 16 lat i siedzi w 2 gimnazjum bo trzeba grać ale co tam zarabia dupą . Piąteczka ;*

Się kurwa napinasz jak byś był chuj wie czym. Jebane kurwa ścierwisko które żule za friko w dupe napierdalają, a potem do papy z połykiem. Na dzielni mówią kurwo, że to lubisz. Będziesz pierdolił, że on ma 16 lat, a sam kurwa pierdolisz gimbaze pedofilu pierdolony. Idź na kurwy napierdol, w końcu stary tego Cie uczy całe życie

bo wygrywasz warmody na shadowcores a jak poszedłeś na telane dostałeś przekopke od wiekszosci , potem zaczeliście coś grać jak były ostatnie dni otsa ale taka prawda że najwiecej ugraliście na shadow więc gratulacje , wygrywacie na jednym otsie.

Into Them 80 : 20 Wlampe
pamietaj


wyglywasz walmody ? Jebany kurwa tępy ulungu nawet na szkołę za tępy byłeś żeby nauczyli poprawnej polszczyzny ale będzie kurwa coś pierdoliła, nie ma co
 
Oho widze budzik zadzwonil bo trzeba refillka jebnac :D Pierdolony lamus. Jesteś psem i tyle mam do powiedzienia :) Kurwą nazywaj matule bo to nie moja wina że nie wiesz kto jest Twom ojcem piona. Dobranoc ;*
 
Haha.
A czy widzisz jebana kurwo żebym był online ?!
Za to Ty cały dzień pierdolony nygusie siedzisz na jebanym forum i sie napinasz.
Chuj, że nie wiem, ale chociaż moi starzy nie wypierdalają mnie na psach za podpierdolony kawałek chleba jak to ma zwyczaj u Ciebie w ten pierdolonej piwnicy. Światło lepiej zamontuj, bo kurwo grzyby rosną między paluchami, bo zamiast umyć obsraną dupe napierdala ostro typasek tibia forever. Pies to Cie co najwyżej co noc w dupe zapina razem z tym ojcem jebanym kurwa menelem który oddaje matule każdemu za pół litra denaturatu pierdolony alkoholik, taki margines społeczny to wypierdolić z tego kraju na zbity ryj a nie kurwa popijawe menel jebany dla całego osiedla robi, a matula tylko przyjmuje kolejne kutasy do papy i w dupe i tak samo syna pierdolonego kurwa aspołeczniaka uczy ladacznica jebana
 


Love how you want him to combo me but the best part of this is that last time Eladrius TRIED to combo me with a bunch of people (when I was level 210 maybe?) he failed big time and that was probably back in 2012 rofl and I'm still yelling it at him. Soooo, sure I'll meet you anywhere Eladrius so you can maybe get a clean combo on me (For once..)
 
Back
Top