• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

Ocena Mapy.

Backy

Vivere militare est
Joined
Feb 25, 2009
Messages
157
Reaction score
2
Location
P(r)oland/Sanok
Witam.

Chciałbym zaprezentować mapę edited devland.
Jak sądzicie? Duża jest przeróbka?
Jak oceniacie tą mape?
Jest to oryginalna mapa, nie dostępna w sieci.
Robiona przez nasz zespół na nowy projekt OTS.
Oryginalna mapa oraz oryginalny layout, który zaprezentuje gdy grafik skończy swą prace.

Mapa zawiera między innymi :
*Banute.
*Ferumbras Tower.
*Inq.
*Poi.
*Spore respy na każdy level.
*Wszystkie respy do itemków addonowych.
*Profesjonalne wykonanie.
*Dużo domków.
*Konekcje większości miast.
*Jedno miasto z teleportami na respy.
*Projekt oryginalnego questa(Mysteries Cave).


Mapa waży 45~ mb.

Oto kilka screenow.
thouriamapa.jpg


I szczegółowe.
bug2fd.png

dragonl.png

frosty.png

furryg.png

hydry.png

wyrmy.png


I jak oceniacie tą mape?
Czy lepiej jest połączyc miasta i zrobić duży kontynent?

Pozdrawiam
 
Tak jak Milczek napisał, nie zachwyca, w dodatku chyba za dużo potworów na respach, chyba że ma to być fun jakiś.
 
Dla mnie lipa. Napisałeś, że to oryginalna mapa a masz tam yalahar, poi, banute, widać inne wyspy z rl mapy... I źle to wygląda z daleka, za dużo wysp.
 
Dla mnie lipa. Napisałeś, że to oryginalna mapa a masz tam yalahar, poi, banute, widać inne wyspy z rl mapy... I źle to wygląda z daleka, za dużo wysp.

Mało jest z rl mapy.
A o tych wyspach właśnie myślimy, aby połączyć miasta w kontynent.
 
Kształty może i ładne ale mapki bardzo ubogie w detale wydaje mi się że poza paletę doodad to nie wychodziłeś. Wszędzie te same obiekty, jeśli ma być to serwer rpg to wydaje mi się że zaletami takich serwerów jest klimat a mapa ma bardzo duży wpływ na ten czynnik. Popracuj nad techniką polecam zapoznać się z pracami Neona które znajdziesz tu: http://otland.net/f57/neons-latest-mapping-works-32694/ Dużo się od niego nauczyłem.
 
Taka sobie mapka.W niektórych miejscach elementy nie pasują nawet do siebie.
Anyway!
 
Back
Top