• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

Odczytanie RSA z serwera

Ist

New Member
Joined
Sep 13, 2010
Messages
181
Reaction score
2
Siemaneckzo, mam source serwera ale aktualnie jestem w trakcie kompilacji avesty pod linuxem co idzie mi srednio na jeza takze to chwile zajmie - ale mam tez gotowe skompilowane distro pod windowsa, ale jest zabezpieczone custom RSA a ja nie posiadam klienta z takowym - jest jakas szansa odczytania RSA z dzialajacego serwera / tudziez z sourcy ktore posiadam ? Jezeli tak to wie ktos moze w ktorym konkretnie miejscu w kliencie 7.72 mozna zmienic RSA?
 
otserv.cpp
tam sobie zmieniasz na własne RSA.
Oczywiście z klienta też możesz wyciągnąć RSA jakimś Hex-Editorem.
Wyszukaj sobie coś takiego i zanjdziesz:
g_otservRSA->setKey(p, q, d);
 
ale koci, jemu chodzi o jeden skompilowany już silnik i chodzi o RSA w tym skompilowanym w tym bez sourca, więc nie ma do niego pliku otserv.cpp xD
 
ale koci, jemu chodzi o jeden skompilowany już silnik i chodzi o RSA w tym skompilowanym w tym bez sourca, więc nie ma do niego pliku otserv.cpp xD
Siemaneckzo, mam source serwera ale aktualnie jestem w trakcie kompilacji avesty pod linuxem co idzie mi srednio na jeza takze to chwile zajmie - ale mam tez gotowe skompilowane distro pod windowsa, ale jest zabezpieczone custom RSA a ja nie posiadam klienta z takowym - jest jakas szansa odczytania RSA z dzialajacego serwera / tudziez z sourcy ktore posiadam ? Jezeli tak to wie ktos moze w ktorym konkretnie miejscu w kliencie 7.72 mozna zmienic RSA?

mózg na urlopie
(c) by xinn.
 
nie pykło, jednak w sourcach mam inne rsa niz ma skompilowany klient.

jakis pomysl jak wyciagnac RSA "na zywca" z serwera zebym mogl je sobie dodac do klienta?
 
nie pykło, jednak w sourcach mam inne rsa niz ma skompilowany klient.

jakis pomysl jak wyciagnac RSA "na zywca" z serwera zebym mogl je sobie dodac do klienta?

RSA po stronie serwera to 3 "klucze" +1, zaś w kliencie masz inny "klucz".
Wygeneruj sobie swoje RSA albo uzyj tego co w TFS masz w config.lua.
 
RSA po stronie serwera to 3 "klucze" +1, zaś w kliencie masz inny "klucz".
Wygeneruj sobie swoje RSA albo uzyj tego co w TFS masz w config.lua.

dzieki za hjalp po prostu sprobuje skompilowac ten silnik pod linuchem, nie ma sensu walczyc zeby poznac rsa skompilowanej wersji ktora jest pod winde bo i po co
 
dzieki za hjalp po prostu sprobuje skompilowac ten silnik pod linuchem, nie ma sensu walczyc zeby poznac rsa skompilowanej wersji ktora jest pod winde bo i po co

no co ty nie powiesz, wiesz, zaskakujące, że aż tyle ci zajęło dojście do tego o_O


a wgl jakie masz błędy, że ci normalnie nie idzie?
 
Już poszło. Okazało się że dostałem wybrakowane source :)

teraz tylko musze przemęczyc npców.

npcsystem.lua:55: attempt to call global 'getNpcParameter'
i tak w kolko z kazdym npcem.
Uzywam Jiddos npc system i sie tak zastanawiam - jedyne miejsce w src gdzie cos moze byc sknocone to npc.cpp i npc.h prawda?
 
Last edited:
no tez mi sie tak wydaje generalnie tyle ze jak nie kombinuje tak ciagle jest ten blad - a liby mam dobre
 
Back
Top