• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

Oddam domenę w dobre ręce.

TriamerA

The Mystic One.
Joined
Nov 16, 2008
Messages
1,256
Reaction score
17
Location
Poland
Witam, jako że domena Eloth.net niedawno zmieniła właściciela, do oddania jest także domena Tyrania.net.
Od dawna domena nie była używana, tak więc nie ma sensu jej trzymania, a próby sprzedaży nie powiodły się.

Chciałbym aby ktoś zrobił z niej dobry użytek.
Chętne osoby proszę o przedstawienie propozycji, może być priv, może być w tym temacie.
Wymagania? Doświadczenie w Hostowaniu serwerów, posiadanie dobrego serwera.
Pozdrawiam :)
 
Chętnie ją przyjmę. Mam spore doświadczenie z tworzeniem OTS (już prawie 4-5 lat straciłem rachubę). Znam dobrze lua, php, troszkę c++ (i wiele innych ale C# czy delphi umiarkowanie mi się przyda do OT). Akurat ferie mam to bym sobie dopracował i wydał jakiś fajny RL map. W środowisku polskich serwerów znany jestem jako skrypter, raczej nie mam wrogów więc myślę że się nadam :)

PS: mam dojście do dedyka w hosteamie więc problemu w tej kwestii nie będzie
 
Ja bym je przeznaczyl na przekierowanie na CandyOTS.pl i UnitedOTS.pl. Jakbys byl zainteresowany to pisz :))
 
Ja bym je przeznaczyl na przekierowanie na CandyOTS.pl i UnitedOTS.pl. Jakbys byl zainteresowany to pisz :))

Nie da się przekierować jednej domeny na dwie D:.

Lepiej gdyby na tej domenie powstał jakiś ots, a nie przekierowanie na jakieś evo.
 
Ja mogę ją przejąć :D
Postawie na niej rl 9.8+ za jakiś czas : ) owner telysi i texany haha :D
 
@TriamerA
Zawsze mozesz ze mna pogadac :D Ogarne ludzi i odpala jakas RL-map xD
 
Domenę na próbę dostaje Dubler (narazie pójdzie tylko przekierowanie). Jeżeli projekt mu wypali, dostanie ją na zawsze.
Dziękuje wszystkim za propozycje ;)
 
Back
Top