• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

Odliczanie do Zapisu serwera

Texon

Is pokemon
Joined
Oct 19, 2009
Messages
609
Reaction score
10
Location
Pol@nd
Witam, wczoraj-dzisiaj męczę się z odliczniem na stronie do następnego save servera, lecz jestem zupełnie zielony w tym temacie, troszkę się orientowałem jak to wykonać w java script, lecz dalej nie mogę, googlowałem także nad gotowym skryptem CountDown danego dnia, lecz nici nie ma :(
Wyglądać ma to tak:;
PHP:
Do następnego zapisu pozostało::
5h 45min 12 sekund

Jak narazie działam tak:
var today = new Date();TargetDate = new Date(today.getTime() + (24 * 60 * 60 * 1000));
TargetDate = date("m")."/".(date("d")+1)."/".date("y")." 12:00 PM";
argetDate = "'.date("m/d/y").' 1:00 PM";
Lecz żadne nie pomaga, a moje pomysły się skończyły.
Czysty skrypt wygląda o tak:
Code:
<script language="JavaScript">
TargetDate = "00/00/0000 12:00 PM";
CountActive = true;
CountStepper = -1;
LeadingZero = false;
DisplayFormat = "Do kolejnego zapisu pozostalo %%D%% dni, %%H%% godzin,  %%M%% minut oraz %%S%%";
FinishMessage = "";
</script>
<script language="JavaScript" src="http://scripts.hashemian.com/js/countdown.js"></script>
';
Najlepiej by było aby zrobić tak by skrypt pobierał godzine codziennie na 12. Za pomocą jestem w stanie zaoferować małą dotacje payaplem dobrym pomocnym chłopakom! :)
 
wyślij z php do js server sided time i z tego odliczaj, to na pewno :D
a dalej to już z górki, pierwszy lepszy skrypt z neta przerabiasz, aby liczył nie z js date tylko z tego co serv wysłał i do daty określonej również przez serv
albo olej refresh po prostu i licz serv sided
 
Back
Top