• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

Odliczanie java

BDG

Banned User
Joined
Nov 26, 2012
Messages
84
Reaction score
1
Wie ktoś może z państwa gdzie znajde odliczanie czasu w javie odlicza czas do danej godziny po czym jeśli dana godzina wybija odliczanie na 90 minut zmienia się w napis "odliczanie zakonczone" po uplywie 90 minut ponownie odlicza :X ?^^
 
kot-kotara.jpg

Tak na przyszłość.
 
Proszę:
Code:
public class Countdown {
    Timer timer;


    public Countdown(int minutes) {
        timer = new Timer();
        timer.schedule(new CountdownTask(), minutes*60*1000);
    }


    class CountdownTask extends TimerTask {
        public void run() {
            System.out.println("odliczanie zakonczone");
            timer.cancel();
        }
    }


    public static void main(String args[]) {
        new Reminder(90);
        System.out.println("Odliczanie rozpoczęte");
    }
}
 
chociazby na googlach jest tego od zajeb***a , na otlandzie drugie tyle. wystarczy mieć mózg żeby znaleźć / (albo napisać sb)

@down
nie troluj pajacu
nie interesuje mnie to że twój stary rucha kozy
 
Last edited:
chociazby na googlach jest tego od zajeb***a , na otlandzie drugie tyle. wystarczy mieć mózg żeby znaleźć / (albo napisać sb)

Ej, ejejejejje11!11!!!1

Kto mówi? Dima? No popatrz! Usłyszeć takie słowa od największego wg. mnie debila na pb - bezcenne : - D!

Edit: Przemyślałem to, nie! To nie dima!
dima by przecież na to nie wpadł, no kurwa, zejdźmy na ziemię
 
Ej, ejejejejje11!11!!!1

Kto mówi? Dima? No popatrz! Usłyszeć takie słowa od największego wg. mnie debila na pb - bezcenne : - D!

Edit: Przemyślałem to, nie! To nie dima!
dima by przecież na to nie wpadł, no kurwa, zejdźmy na ziemię

Nie dokuczaj Dimitriemu.
 
kurwa jebne ze śmiechu znawca javy sie kurwa mać odezwał a w html głupiego obrazka nie potrafi wkleić na stronę...
 
Back
Top