• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

Odpalenie 2 otsów na 1 dedyku pod 1 acc

kurczok666

New Member
Joined
Nov 23, 2008
Messages
64
Reaction score
1
Chciał bym postawić 2 serwery na 1 dedyku pod 1 acc makera i 1 bazę danych i mam parę pytań:

Obydwa serwery są podobne mają zmienione jedynie (rates i trochę pozmieniane w plikach spells.xml i vocations.xml)

1)Jak skonfigurować acc makera? (jaka podać ścieżkę przy instalacji <do jakiego folderu>)
2)Jak poustawiać foldery z otsami(data), domyślam się że będę musiał mieć 2 pliki config.lua gdzie je umieścić?
3)Co jeszcze poza wyżej wymienionymi trzeba zrobić żeby działało?
 
1)
Bardzo proste "komplikujesz" :) sobie TFLS jest to bardzo proste wszystko w automacie, i podajesz jego config.lua

2)
Będziesz musiał ustawić port w TFLS na 7171 i u niego ustawić w servers.xml w porty serverów no i oczywiście w config.lua odpowiednio porty 7172 i 7173

3. Konfiguracja multi world w gesiorze :)
 
Ok a powiedzcie mi jeżeli chodzi o debiana to mam mały problem :(

Code:
terminate called after throwing an instance of 'boost::system::system_error' what(): Adderss already in use

Nie mam pojęcia o jaki adres chodzi czy ip czy może o jakieś porty? Proszę o pomoc.
ps: dodam, że wszystko elegancko się ładuje baza mapa itp. Pozdrawiam ;p
 
Ok a dokładniej chodzi o port do logowania? Na 1 servie dałem 7171 a na drugim 7777 , wiesz gdzie tu jest problem? Chyba, że chodzi o jakiś inny port :>
 
Jezeli uzywasz login serweru, to na jakim porcie jest odpalony? Na 7171 tak samo jak jeden z game serwerow?
 
Kurde mimo to nie załapałem :( więc co muszę zrobić żeby normalnie odpalił się ten drugi :p
 
na tfsl dajesz 7171
w servers.xml wklepujesz game porty z tfsow i działa
TO PrOSTE JAK KONSTRUKCJA CEPA
 
Back
Top