• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

Odpowiednik skryptu

Kamikaz

New Member
Joined
Nov 4, 2010
Messages
112
Reaction score
0
Location
Poland
Witam.

Chciałbym dodać skrypt AFK do mojego silnika 8.0, lecz nie ma w nim funkcji

Code:
        doCreatureSetNoMove(cid, false)

Czy jest jakiś odpowiednik tej funkcji, jeżeli tak, to prosiłbym o podanie jej.

Skrypt w pełni działa, tylko gracz może się ruszać, i w konsoli wywala błąd z tą włąsnie Funkcją.

Pozdrawiam, Kamikaz.
 
wycignij ją sobie...

np z tad: Subversion

pewnie bedziesz musial przerobic to i owo zeby dzialalo na twoich sourcach
 
Nie posiadam Sourca. A jeśli nie ma funkcji która działa identycznie, jest to silnik DBKO, to prosiłbym także napisać.
 
Nie dowiemy się czy masz taką funkcję lub identyczną, gdy nie zobaczymy źródeł. Szczerze mówiąc, nie ma co się zabierać za serwer bez źródeł, bo jak przyjdzie naprawić jakiś błąd, dodać jakiś skrypt w kodzie źródłowym to będzie klapa.
 
ma pewnie te wodbo bez doc więc nikt się nie dowie jakie funkcje masz w silniku.
 
ale to trzeba być niezłym kretynem by robić server z użyciem silnika, do którego się nie ma ani źródeł ani nawet DOC hahah
 
ale to trzeba być niezłym kretynem by robić server z użyciem silnika, do którego się nie ma ani źródeł ani nawet DOC hahah

On sprzedaje layouty z otlandu za kase i podpisuje się autorem mimo że jedyne co zmienił to header, za takie skurwysyństwo powinien być ban dla niego tutaj dożywotni.

Proof:

Pokemaniac - Layout

40035g4qc62o.bmp


Jeszcze jakby autorem laya nie był Nasz rodowity Polak to bym nie pisał, ale tak to sorrki.

Nie pomagajcie mu, on liczy na pomoc debili żeby potem sprzedać silnik jeszcze większym debilom.

@topic

żeby nie było że to taki brzydki offtop to napisze że zgadzam się z kolegami wyżej, nie ma source, nie ma jak znaleźć funkcji odpowiadającej za to.
 
Ale kolego zasada jest prosta, cudzych prac się nie sprzedaje - widać, że za kasę to byś własnych rodziców do walizki wsadził i sprzedał. Rozumiem, gdybyś ty go zrobił od podstaw, i pomęczył się sam te kilka godzin - a twój wkład tutaj jest nikły. Oczywiście to moje zdanie.


@topic
Jeśli chodzi o temat, to możesz spróbować zrobić tą funkcje w LUA, ale musisz sprawdzić czy twój silnik obsługę creatureevents.
 
Ja nie wiem czyj to Layout. Wiem ze wyciagnalem go z Maniaca, i przyda sie dla Pokemonowców. Layout moze i jest z Otlandu, nie wiem ale mam go z Maniaca.

Pokemaniac.pl - Latest News

Ta, to jeszcze stopkę zmień by Kamikaz, tak jak kiedyś texon na forach robił ze skryptami.... xD

Szczyt chamstwa, żeby darmowy layout sprzedawać i wkręcać ludziom że się o tym nie wiedziało...
 
fajnie, że lepiej banować takich jak ja za głupie posty niż takich pierdolonych kutasorów jak ten pierdolony thief -.-
 
z tego co pamietam to mayNotMove(cid,1) - aby wylacyzc mayNotMove(cid,0) chyba! nie jestem pewien
 
zima przyszła to sezon na odkopywanie?

popatrz czasem na datę ostatniego postu zanim zabłyśniesz rozwiązaniem
 
Back
Top