• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

Odpowiedzi na wszystkie pytania !

Backy

Vivere militare est
Joined
Feb 25, 2009
Messages
157
Reaction score
2
Location
P(r)oland/Sanok
Panowie na start powiem wam kilka rzeczy.
Temat jest poświęcony naszym czołowym użytkownikom, jak i rodakom.
Ogarnia mnie przerażenie razem ze złością, dlaczego najwięcej jest niemądrych polaków na takich forach?

Kilka przykładów z życia wziętych.

Code:
PLZ JAK ZLOBIC OTESA? HCE WLASNY JAK TO ZROBIC PLZ POMOCY SZYBKO

Code:
Plase how ots make pls rep

Na h*j sie zabierasz za coś, czego w ogóle nie kumasz?
To tak jakbyś zabrał się za budowę wieżowca i od fundamentów byś oczekiwał pomocy ze strony innych ludzi, którzy maja o tym jakieś pojęcie.

Najpierw wypadałoby nauczyć się kilka podstawowych rzeczy, przeczytać wiele tematów związanych z tematyka Open Tibia Server.
Nie sztuką jest postawić "śmiecia", lecz kawal dobrego serwera.

Proszę was "małolaty" oraz "ludzie nie umiejący dobrze pisać" tzw "analfabeci", "Celujący uczniowie" abyście zaczęli używać trochę rozumu.

Nie wystarczy ściągnąć byle jaki, pierwszy lepszy serwer wraz z nim acc makera, odpalić i zbierać kokosy. Taki efekt wymaga sporego doświadczenia, umiejętności oraz chęci nie wspominając o masie czasu.

Takie umiejętności można posiąść z wielomiesięczną praktyką, oraz na metodzie prób i błędów, także czytając fora.
Trzeba czytać je z głową i z czasem zaczniecie rozumieć co i jak w tym biznesie.

Pomyślcie trochę.
 
postaram się :)
co do Twojego tematu, to jest jak najbardziej realny, a wiesz co się z takimi tematami robi? przykleja :)
 
Racja, trzeba myśleć mózgiem a nie brzuchem... :p

Niezły poradnik, dlatego rep++ :thumbup:
 
Panowie, bardzo mnie cieszy postawa takich ludzi jak Wy.

Tacy ludzie, którzy nie myślą o tym co robią nie mają szans zrobić tego w sposób dostatecznie dobry.

Wygarnąć trzeba to w jak najprostszy sposób, aby taki ktoś to zrozumiał, że z "zielonego" nie będzie od razu profesjonalistą.

Co do tematu tej wypowiedzi - Zrobiłem go pod taką nazwa specjalnie, by trafiali tu właśnie "Naukowcy-Zapałowscy"

Przecież taki ktoś jest mistrzem w 1 dzień się nauczy skryptować na poziom zaawansowany !

Prawda jest że taki ktoś nawet nie wie do czego służy config.lua

Jeszcze raz dziękuje za poparcie !

Pozdrawiam ludzi, którzy naprawdę lubią się głowić przy ots !
 
Nom,
Niektóży popierający Ciebie są n00bami ;) poza tym noobki nie rozumieją słowa "odpuść sobie" więc nie widze sensu robienia takich tematów. Trzeba skasować polish board, dopiero po tym można się dogadać
 
Nom,
Niektóży popierający Ciebie są n00bami ;) poza tym noobki nie rozumieją słowa "odpuść sobie" więc nie widze sensu robienia takich tematów. Trzeba skasować polish board, dopiero po tym można się dogadać

Niektórzy może i tak ale 90% są ludźmi, który maja takie same zdanie o takich "fagasach"

Jeśli coś Cie uraziło w tym temacie, wybacz prawda bywa brutalna i niby Ci którzy mnie poprali są nobami? Gdyby nie większość z nich nie było by dziś takiego czegoś jak OTS tylko tematy typu.

Code:
I LOOKING FOR TIBIA PRIVATE SERVER HELP
Ale są ludzie, którzy działają coś w tej sprawie np "elf" i wynikiem mamy tematy typu
Code:
http://otland.net/f18/8-54-forgotten-server-0-3-6-crying-damson-59924/

Za co mu naprawdę wszyscy powinni być wdzięczni i dumni ze jest polakiem !

Tak więc pomyśl 2 razy zanim jeszcze raz coś napiszesz !
 
Nom,
Niektóży popierający Ciebie są n00bami ;) poza tym noobki nie rozumieją słowa "odpuść sobie" więc nie widze sensu robienia takich tematów. Trzeba skasować polish board, dopiero po tym można się dogadać

Niektórzy może i tak ale 90% są ludźmi, który maja takie same zdanie o takich "fagasach"

Jeśli coś Cie uraziło w tym temacie, wybacz prawda bywa brutalna i niby Ci którzy mnie poprali są nobami? Gdyby nie większość z nich nie było by dziś takiego czegoś jak OTS tylko tematy typu.

Code:
I LOOKING FOR TIBIA PRIVATE SERVER HELP
Ale są ludzie, którzy działają coś w tej sprawie np "elf" i wynikiem mamy tematy typu
Code:
http://otland.net/f18/8-54-forgotten-server-0-3-6-crying-damson-59924/

Za co mu naprawdę wszyscy powinni być wdzięczni i dumni ze jest polakiem !

Tak więc pomyśl 2 razy zanim jeszcze raz coś napiszesz !

ja jestem tym noobem :peace:
 
Temat popieram ale śmieszy mnie to, że w tym wątku udzielił się beatshit ;d
 
Pełne poparcie z mojej strony, ale uważam, że jeśli temat tworzy osoba znająca podstawy i mająca jakieś pojęcia na temat OT to należy jej pomóc :peace:
 
Pełne poparcie z mojej strony, ale uważam, że jeśli temat tworzy osoba znająca podstawy i mająca jakieś pojęcia na temat OT to należy jej pomóc :peace:
Dlatego ja np. pomagam wszystkim takim ludziom ;)
Co ty chcesz? Że mam śmieszny nick? To nic, każdy ma prawo się udzielić :peace:
Owszem, tym bardziej, że temat dotyczy Ciebie i ludzi Twojego pokroju ^_^
 
Domysl się.
Btw: (takie przypuszczenia tylko)
2601-ojcowie.jpg
 
Back
Top