• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

Ogólny temat o Xbox 360.

Granie w GTA jest wygodne, w COD tez ale już nie tak bardzo.

Ten post ma byc potwierdzeniem tego, iz uwazam te gry za ten sam typ? Slash zawarty miedzy cod a gta uznawany zazwyczaj jest za 'lub'.
Pozwol, ze to troche rozwine: Granie na konsoli w gry typu cod lub gta jest po prostu niewygodne

Mam nadzieje, ze pomoglem. Polecam sie na przyszlosc.
 
Ten post ma byc potwierdzeniem tego, iz uwazam te gry za ten sam typ? Slash zawarty miedzy cod a gta uznawany zazwyczaj jest za 'lub'.
Pozwol, ze to troche rozwine: Granie na konsoli w gry typu cod lub gta jest po prostu niewygodne

Mam nadzieje, ze pomoglem. Polecam sie na przyszlosc.

No to własnie mowie, to nie jest ten sam typ, te gry się zupełnie od siebie różnią, miedzy innymi ze są z innej perspektywy, a gta nie skupia się tylko na strzelaniu a co za tym idzie nie trzeba celować bo zrobili auto-aim który tak poza tym można wyłączyć.

Call of Duty is a first person and third-person shooter video game series franchise.

GTA
Genre(s) Action, parody and sandbox

Po to zrobili gatunki, aby można było je rozróżnić, i złą praktyka jest wrzucanie wszystkich w jedna kupę.

Nom dzieki :*:wub:

Gdyby naprawdę było tak źle, to by po prostu ludzie nie grali w tego typu gry a producenci ich nie produkowali, a na dzień dzisiejszy rynek gier na konsole jest większy od tych na PC o ile mi wiadomo. Tak czy inaczej jestem za tym ze w FPS gra się lepiej na komputerze, wiem bo grałem 6 lat w Call of Duty 1
 
No to własnie mowie, to nie jest ten sam typ, te gry się zupełnie od siebie różnią, miedzy innymi ze są z innej perspektywy, a gta nie skupia się tylko na strzelaniu a co za tym idzie nie trzeba celować bo zrobili auto-aim który tak poza tym można wyłączyć.

GTA

Po to zrobili gatunki, aby można było je rozróżnić, i złą praktyka jest wrzucanie wszystkich w jedna kupę.

Nom dzieki :*:wub:

Patrz, kolejna proba.

Nigdy nie porownywalem tych gier do siebie, co z kazdym kolejnym postem staram sie Ci wytlumaczyc. Nie moja wina, ze nie potrafisz czytac ze zrozumieniem, moze patrzysz tylko na pierwsze i ostatnie slowo w zdaniu, nie wiem, nie interesuje mnie to i nie wnikam. Co caly czas staram sie Ci pokazac, to to, ze takie gry jak GTA/Saints Row CZY COD/SOF/FC/Wolfenstein nie sprawiaja mi przyjemnosci z uzytkowania ich na konsoli.

Teraz juz zrozumiales?

Gdyby naprawdę było tak źle, to by po prostu ludzie nie grali w tego typu gry a producenci ich nie produkowali, a na dzień dzisiejszy rynek gier na konsole jest większy od tych na PC o ile mi wiadomo. Tak czy inaczej jestem za tym ze w FPS gra się lepiej na komputerze, wiem bo grałem 6 lat w Call of Duty 1

heh piraty

buziak :*
 
Ty, a jak mam ci ze zrozumieniem przeczytać front slash ^^ W moim toku rozumowania, używanie go to po prostu wymienieni czegoś albo czegoś czyli np.

You turn left/right czyli skręcasz w lewo lub prawo, widzisz takie forumowe nie porozumienie.

Tak czy inaczej idę spać trzeba rano wstać =(

nom buziak pa :*
 
PAxton miałem nie jedną konsole i uważam, iż w gry ftp gra się lepiej jednak na pc... Nie bądż fan boyem :D
 
Próbowałem HALO na Xboxie kiedyś, to konkretna kicha.. to sterowanie, bleeee.
A wy tu nie kłóćcie się bo takie spory to gg/pw.
 
Jak by mnie było stać na orginały do klocka to było by elegancko. Ale mnie nie stać więc wyłapałem bana. Wolał bym chyba PS3 :}
 
jak by co moj nick na xbox live to skeyba. moge was rozjebac z fife 10, fight night 4, gta czy battlefielda, jak by ktos chcial rundke to pisac
 
głupota jednego użytkownika postującego w tym temacie przerasta nawet Zdzisieq, jak widać stosuowanie skrótów ctrl + c i ctrl + v nie uczy logicznego myślenia ;/
 
yanger
Jak nie masz 1 -2 zł na 48 to nie jest problem, można zawsze na sieci kai pograć (pod warunkiem że masz pinga poniżej 50)

PS3 jak dla mnie ma nieprzyjemny pad, po paru chwilach ciężkiej akcji


#Evul i inni
Jak dla mnie w FPSach na konsole lubię to że nie liczy się jaki masz sprzęt (nie wmawiaj mi że to niema różnicy) gdy gram w MW2 na myszce z marketu za 10 zł nie mogę się porównać do jakiegoś "pro gamera" który ma myszkę za 400 zł klawiaturę za 200 a sprzęt to chyba kupił z wygranej w totolotka.
Ja czekam teraz na przesyłkę verbali i BFa instaluje. Jak dostanę bana to i tak będę grał w necie (nie potrzebuje łask mikrosoftu[za 30 zł mc])
 
@up
1-2zł na 48h x-live, tak?
/ Jakbym miał kupywać xlive to na dłużej niż 2dni

@można zawsze na sieci kai pograć (pod warunkiem że masz pinga poniżej 50)
nie obczaiłem zbytnio tego ^^
 
Halo 3
BF 2
2 miesiące darmowego xbl
Residens Evil 5
Oraz wiele innych tego typu za 5 zł każda.

Pozdrawiam szczęśliwy posiadacz przerobionej konsoli xbox 360


#yanger
Nie wykupujesz xbl! Dostajesz dostęp do gier co wychodzi nawet taniej niż byś kupił golda na miesiąc. Kupujesz sobie 10 zdrapek i wpisujesz tylko gdy chcesz pograć
+
Taniej
Płacisz tylko kiedy grasz
-
Denerwujące wpisywanie kodów

Wykorzystałeś już 3 miesiące triala? (1 konto xbl ma 1 miesiąc). Będziemy mogli w coś pograć jak tylko mi te płyty przyjdą.
 
Z racji ze były już tematy "ogólne" o JP, samochodach, komórkach itd, postanowiłem stworzyć temat o "x-klocku" Tri Siksti. :thumbup:

Ma ktoś?
Jakieś polecane gierki?

Cóż, zacznę ja.
Jestem szczęśliwym posiadaczem tego klocka około dwóch lat, raz dotknęło mnie zjawisko ring of death czy jak to tam się zwie. Yyy.. dziś kupiłem sobie grę, MMA panowie MMA. = Ufc 2010.

Oczywiście oryginalny, gry:

Fifa 09 (mogę sprzedać)
Fifa 10
UFC 2010 (mma)
Need for Speed jakiś tam ;dd
Igrzyska u chinolów, nie pamiętam jak się nazywa, chyba Bejong coś takiego ;d

Xbox360.jpg


I tak ps3 rlz.

@Voler
spoko kitkek
 
Pewnie razem z kotem sprzedał. A swoją drogą za ile sprzedałeś?

42 pirackie gry (Verbatim srednio po 5zł) = ~210PLN
Xbox arcade używany = ~Jasper 500PLN / Falcon 400PLN
2 pady używane = ~130PLN
Kot używany = ~300PLN(?)

Nawiasem, nie chciałby ktoś sprzedać ps3 slim'a tanio? :D
Napaliłem sie ostatnio na pleja :p
 
slimka brzydka, ja mam FAT'a i śmiga aż miło.

Ktoś chętny na partyjkę to PW ;P
 
Back
Top