• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

Ogólny temat o Xbox 360.

da sie w fife10 grac uzywajac xlink kai ?



edit:
dobra widze fifa 09 ma system link, gra ktoś ? na xlink kai :p?
 
Last edited:
Xboxa posiadam jakoś od 2008 roku i nigdy mnie nie zawiódł, szczególnie sprawdza się podczas partyjki na split screenie wraz ze znajomymi i kratką browarów.

Kilka gier, które mi w ostatnim czasie zagwarantowały godziny udanej rozgrywki:

-Borderlands,
-Saints Row 2,
-Halo 3,
-GoW 1 & 2.


Zachęcam wszystkich do zakupu.
 
Kiedys mialem kod na 3 miesiace xbox live gold wygralem w konkursie ale sie zmarnowal w tamtym roku ;d
 
Z tego co pamiętam każde nowo założone konto na xbox live posiada 30 dni darmowego rozruchu, więc wystarczy robić co jakiś czas multi.
 
pograne,

x360_ring_of_death.jpg


0110 :(

falcon z marca 08' sie poddal
 
kret WTF?
To ty przepłaciłeś jak to jak ściągałeś tą blokadę w tym miesiącu (od paru miesięcy mały miękki wprowadził nowy soft i dyski twarde nie są już banowane tylko dostęp do xbox live).
Ja poczekam na mass ban i wtedy podłączam się do neta.
 
Nie ściągałem blokady w tym miesiącu tylko zaraz po tym jak poleciały bany na dyski... zkad moglem wiedziec ze majkro wymięknie i sam je odbanuje ? :p
 
Ja polecam PS3. Mozna juz kupic modchipa za okolo 100-300zl (jailbreak) ;]
 
Last edited:
Back
Top