• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

Ogromny dylemat - BMW

Jaki kolor podoba Ci się najbardziej? (weź pod uwagę kolor i jak on się komponuje w tych autach)

  • Biały

    Votes: 7 30.4%
  • Siwy

    Votes: 1 4.3%
  • Szary

    Votes: 3 13.0%
  • Niebieski

    Votes: 3 13.0%
  • Czarny

    Votes: 9 39.1%

  • Total voters
    23

Redan

/* */
Joined
Mar 6, 2014
Messages
82
Solutions
1
Reaction score
13
Robię głosowanie co do koloru BMW (E90).
Oto kilka zdjęć:

1. Biały:
attachment.php

11.jpg

2. Srebrny:
BMW_E90_front_20090301.jpg

BMW_E90_rear_20090301.jpg

3. Szary:
2005-2008_BMW_325i_%28E90%29_sedan_02.jpg

2005-2008_BMW_325i_(E90)_sedan_03.jpg

4. Niebieski:
attachment.php

2012-04-21142654.jpg

5. Czarny:
540x405_bmw-e-d-automat-polski-salon-36428392.jpg

4698677664_34e0963c26_z.jpg
 
Miałem czarną 320D ale biały też nie jest zły. Polecam. Fajne autko.
Według mnie czarny ładniej wygląda i łatwiej go sprzedać.
Pozdro

EDIT:
Dorzucam foty:


 
Last edited:
O kurwa, wlasnie bd chcial kupic auto, mysle sobie, cholera... fajne to BMW, stuk stuk otomoto.pl ... cena 50-70k zl, kuźwa, myslalem, ze zmieszcze sie w skromnych 20k :D
 
Za 20k to nawet nie wiem czy e38 kupisz xD a też jest fajne ;p
 
Biały, jednak kupil bym ciemno szary ze wzgledu na bezpiczenstwo + czystosc.
 
Ja osobiście przeglądam rynek Niemiecki. Tam bywają tańsze + mniejsze prawdopodobieństwo na fałszywe oferty.
 
Wybór padł na grafit (ciemno-szary). W porównaniu do czarnego ładnie się mieni na słonku ;) Polecam!
 
Miałem czarną 320D ale biały też nie jest zły. Polecam. Fajne autko.
Według mnie czarny ładniej wygląda i łatwiej go sprzedać.
Pozdro

EDIT:
Dorzucam foty:

Idz sie udop cwelu, wiedz ze mam dobrze zapisane twoje namiary. Obiecałem ci kiedyś przez tel że cie spotkam.
 
Biały, jednak kupil bym ciemno szary ze wzgledu na bezpiczenstwo + czystosc.
Ze względu na bezpieczeństwo to się biały bierze. W USA jeśli dobrze pamiętam, ubezpieczenie na białe auta są tańsze bo są bardziej widoczne w słońcu/mroku.
 
Hmmm.... Wszystkie z tych kolorow osobiscie mi sie podobaja jednak; pytanie czy jest to farba METALIC czy PERLA :) Jezeli metalic to; Czarny oraz Nieb.(moja opinia) natomiast PERLA to kolory jasne - Bialy, Niebieski(w metalicu tez ladnie sie prezentuje) a nawet i czarny. Wiadomo, Czarny nie jest jasnym kolorem<wtf?> ale roznica miedzy metalic a perla na tych kolorach jest strasznie ogromna.

Sam "brumam" sobie w audi a4 2008 biala perelka i strasznie mi sie podoba ;-) Fakt, auto nie moje a wlasciciel nie ma nic przeciwko. Jezeli chodzi o wyglad - miodzio.

A teraz werdykt;

Jezeli auto twoje posiada METALIC; Bialy(z niecheci)
Jezeli auto twoje posiada PERLA; Bialy

Innym slowy - Bialy.
 
Back
Top