• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

Oldschool OTS 7.4 Real

Zombiexon

Member
Joined
Mar 12, 2011
Messages
220
Reaction score
7
Location
/home/var/
Witam!

Od ponad 1,5 roku tworze w "tajemnicy przed światem" Ots'a a dokładnie REAL Tibie za czasów 7.4 ok. 18 Grudnia 2004 roku. Dzięki dużej bazie filmików z czasow 7.4 udało
mi się odrestaurować prawie 95% real mapy, obecnie tworzę questy,npc oraz realne spawny.

Ogólnie chciałbym "stworzyć" Tibie a może nie tyle co stworzyć a przywrócić jej dawne światło gry, nie chodzi mi o zrobienie Otsa Typu Tibianic,oryginal tibia czy inne tego typu
ots'y po prostu klimatyczny Ots odwzorowany do 99.9% strona,questy, mapa,bugi,
npc,spawn, tabliczki,etc większość jest już zrobione. Ma być to być Ots z 1x expem, lootem ,regeneracja many/hp . Hmm, a więc jak myślicie OTS wyżej opisany przeistniał by w naszym świecie? Masz może jakieś zdanie na ten temat, wypowiedz się ! z góry Dzięki!
 
Up/ Mógłbyś rozwinąć swoją wypowiedz? Nie przyjmie się "bo" , głównie zależy mi na poglądzie a ze zdania "Nie przyjmie się." dużo wciągnąć nie można;]
 
X1 trochę przesadzony jest jeśli chodzi o skill rate. Myślę że przyzwoitym wyborem byłby mnożnik x2.
Tak czy inaczej musisz mieć nieźle powalone w głowie żeby tylko na podstawie filmów z youtube trackować od nowa całą real mapę :p
 
Up/ Mógłbyś rozwinąć swoją wypowiedz? Nie przyjmie się "bo" , głównie zależy mi na poglądzie a ze zdania "Nie przyjmie się." dużo wciągnąć nie można;]

Bo wszystkie teamy wolą się bić na rl i evo pod 8.54-8.57. Może znajdziesz pojedyńcze osoby które pograją ale nie licz na dużą ilość graczy
 
@Aragornik
Zrobienie idealnego wzorca mapy jest priorytetem w tym kliencie.
Co do mnożnika, skille rzeczywiście można by było trochę ułatwić lub zmodyfikować formułę tak aby skille szybciej rosły niżna rl np o 40% na 1 skilu, ale jeśli chodzi o exp to trochę nie bardzo na 2x expie 100 dopijesz w niecałe 2 miesiące nie siedząc oczywiście 10h dziennie.

@Lanceq
Wiesz, chodziło mi bardziej o graczy którzy lubią stara dobra Tibie, jeśli chodzi o wyższe wersje 8.5+ to wiem że nie ma szans zaistnieć z prostego powodu
nie lubią grać bez bota, hotkeyów , i mieć wyzwania chociażby expiąc.


@zaneria hoster

Exp stage na Old otsie to porażka. W życiu nie dałbym stage a nawet 10x expa.
 
za daleko wstecz + spora konkurencja juz w tym temacie sie zrobila dosyc powazna (tak imho)
 
Up/ Mógłbyś rozwinąć swoją wypowiedz? Nie przyjmie się "bo" , głównie zależy mi na poglądzie a ze zdania "Nie przyjmie się." dużo wciągnąć nie można;]
Nie przyjmie sie bo:

- wiekszosc ludzi nie gram ktorych wtedy grala
- przecietny gracz ma dzis 14 lat i spamowanie hotow 4life
- malo komu dzis zalezy na czym innym niz na walce miedzy soba
... dopisze jak cos sobie przypomnie

Pisze tak bo sam chcialem cos takiego zrobic, i nie wyszlo moze nie rl map ale custom :p w godzinach SZCZYTU ! 3 osoby
o/
 
Myslisz ze ktos bedzie grac dlatego ze ''O kurwa tu jest tez ta tabliczka co na rl tibi na zadnych ots jej nie widzialem''
Tibia jest coraz nudniejsza.
czas patrzec w przyszlosc nie przeszlosc
 
Wiesz nie chodziło mi o ''O kurwa tu jest tez ta tabliczka co na rl tibi na zadnych ots jej nie widzialem'' chodzi bardziej o stary klimat, 70% obecnych tibijczyków niestety nie wie co to jest;P
 
mi sie wydaje, ze gracze z czasow 7.4 w 95% albo i wiecej maja juz wyjebane na te gre...
 
mi sie wydaje, ze gracze z czasow 7.4 w 95% albo i wiecej maja juz wyjebane na te gre...

Tez prawda, albo tylko sledza co sie dzieje, tak jak ja :d. Ogolnie mysle ze jakbys sie dogadal z parymi team'ami ktore sa napalone na te stare otsy, z tego co wiem to sa z 2 teamy ¬10 osob each, to moze bys cos mogl osiagnac ale nic w stylu RPG :(
 
Hmm, W sumie jeżeli jest dobry OTS 7.4 to spokojnie można zebrać nawet i 200 graczy, ale jedynym warunkiem jest to że musi być to dobry ots a nie kolejny odwał.
 
Jezeli wczesniej nie zalatwisz sobie ze ktos NAPEWNO wejdzie na ten ots to ze zwyklego otservlist albo z reklamy tutaj watpie abys zebral 200 osob. Moze to tylko moje zdanie ale tak czuje. W kazdym razie powodzenia!
 
Nim zrobisz mape itp upewnij sie, czy bedziesz w stanie poradzic sobie z pingerami. Tibianic na poczatku mial 200/250 osob po 2 miesiecznej przerwie gralo 50~ podciagnelo sie znowu do 100~, ale poraz kolejny Gmowie nie zrobili nic z ddosami i teraz na serwie gra 20/40 osob. Takze wydaje mi sie, jezeli dalbys rade stworzyc tak dobra mape jaka ma tibianic + odpowiednio zabezpieczyc serwer to plan ma ogromne szanse powodzenia. + mimo wszytko wydaje mi sie ze exp x 2 bylby lepszy. Powodzenia!
 
znalezienie i wykorzystywanie buga (bugow), ataki ddos i inne bajery, podobno...
 
Back
Top