• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

Oldschoolowy OTS - Kilka Pytań

Novac

New Member
Joined
Aug 28, 2019
Messages
1
Reaction score
0
Czy w 2k19 da się wystartować z oldschoolowym OTSem z w100% unikalną mapą w klimacie rpg?
Z tego co widzę na otservlist to na wersji 7.4-7.72 gra bardzo mało osób


Na jakiej wersji woleli byście grać?
7.4 - stare grafiki, uhtrapy, lurowanie bez ograniczeń
czy mocno zcustomizowany 7.72 - bez pz na statkach, z cała masą nowych tekstur, potworów itd (głównie zaimportowanych z nowszych tibii)?

Zdecydowana większość serwerów działa na RL-Mapie (czasem z dodatkowymi wyspami lub nowymi expami)
Gracze są już przywiązani na stałe do tej klasycznej mapy czy może brakuje serwerów z unikalnymi mapami?
 
Moim skromnym zdaniem Otsy pod tą wersje Tibii praktycznie trzymają się tylko na RL mapie dla dużych teamów. Sam pracowałem przy otsie 7.6 ale doszedłem do wniosku, że jednak potrzebuje czegoś lepszego, nowszego ale nie za nowego :D mam na myśli Tibię 8.42 :p Jak chcesz mogę Ci udostępnić mój silnik w raz z mapą edytowanej YurOtsa. Silnik jest pod XML 7.6
 
Czy w 2k19 da się wystartować z oldschoolowym OTSem z w100% unikalną mapą w klimacie rpg?
Z tego co widzę na otservlist to na wersji 7.4-7.72 gra bardzo mało osób


Na jakiej wersji woleli byście grać?
7.4 - stare grafiki, uhtrapy, lurowanie bez ograniczeń
czy mocno zcustomizowany 7.72 - bez pz na statkach, z cała masą nowych tekstur, potworów itd (głównie zaimportowanych z nowszych tibii)?

Zdecydowana większość serwerów działa na RL-Mapie (czasem z dodatkowymi wyspami lub nowymi expami)
Gracze są już przywiązani na stałe do tej klasycznej mapy czy może brakuje serwerów z unikalnymi mapami?
Wystarczy zobaczyć na to jak radziła sobie Medivia online, póki to był 7.4 z krwi i kości to setki graczy, jak zrobili full custom na 7.4 to sporo osób odeszło.
 
ja bym chętnie pograł na takim 7.4 low rate bez customowych itemków i respów ;p tylko żeby było osób dużo
 
Ciężki temat, zbyt wielka konkurencja. Żeby stworzyć porządny oldschool 7.4 trzeba włożyć bardzo dużo czasu i pieniędzy.
Zerknij na realesta74.net - może stamtąd wyniesiesz kilka ciekawych pomysłów :)
 
Back
Top