• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

Team [Only PL] Rekrutacja Team - TLoM The Legend of Mythria

aerd2

New Member
Joined
Feb 23, 2010
Messages
71
Reaction score
3
Witam! Jeśli wszedłeś w ten temat, to znaczy, że chcesz wziąć udział w projekcie OTS. Właśnie znalazłeś ten właściwy! Mythria to projekt serwera FUN RPG, z własną mapą i masą atrakcji, ale o tym niżej.

OTS:

Jak już wyżej napisałem będzie to OTS z własną mapą RPG i fabułą. W dzisiejszych czasach serwery RPG nie cieszą się największą popularnością i zainteresowaniem.
Pracując w naszym projekcie nie będziesz pracował pod presją, nam nie zależy na czasie, ale na staranności i sumienności. Wykonywane przez Was prace nie mają być zrobione na szybko, tylko mają być dopracowane w najdrobniejszych szczegółach. Każdy członek zespołu może przedstawić swoje zdanie na temat poszczególnych pomysłów i udzielać się odnośnie fabuły.

EXP: (Uwaga! Poniższe raty przedstawiają mnożnik jaki PRAWDOPODOBNIE będzie ustawiony na serwerze)
level. 1 - 8 exp x 5
level. 9 - 15 exp x 15
level. 16 - 50 exp x 10
level. 51 - 100 exp x 7
level. 101 -130 exp x 5
level. 131+ exp x 3

FAQ:
Na Koniec odpowiem na parę pytań takie małe FAQ:
Kiedy dostanę odpowiedź na mój post?:
- Na tibia.net.pl wchodzę raz dziennie, więc proszę się uzbroić w cierpliwość, albo napisać do mnie na Gadu-Gadu.
Jakie będzie moje wynagrodzenie?:
- Wszystko do ustalenia na Gadu-Gadu. Najprawdopodobniej będzie to posada na OTS w postaci CM/GM(w rzadkich przypadkach GOD) i/lub wynagrodzenie pieniężne, wszystko zależy od wkładu.
Jakiej wysokości będzie wynagrodzenie pieniężne?:
- To zależy od jakości i rozmiaru pracy, do ustalenia na GG.
Kiedy Start:?
- Najprawdopodobniej w nadchodzące wakacje, to zależy od naszego zgrania.
Masz pieniądze na dedyka?:
- Tak mam.
Co z SMS-Shop?:
- Prawdopodobnie go nie będzie, usunięcie skull'i będzie możliwe tylko raz w tygodniu. Zostawię możliwość dotacji przez Paypal.
To w takim razie jak zamierzasz utrzymać serwer?:
- Utrzymać, utrzymam trochę dochód mi się zmniejszy ale utrzymam. Dodatkowo będzie możliwość wykupienia za 20 zł(możliwość wykupienia sms'em wysyłając 2x sms po 20 zł) PACC lub VIP jak kto woli.
Taka osoba otrzyma 2x częstszą możliwość usunięcia red skull, Dostęp do paru expowisk gdzie nie ma zbyt dużo ludzi, parę questów i czarów tylko dla PACC + Dostęp do nowej klasy postaci Magiczny Wojownik (Magic Warrior), która jest połączenie Knight'a I Sorcerer'a, ale nie ma co rozpaczać klasa ta będzie miała własne skille + parę(z 3-4) od Knight'a i Sorc'a.
Czemu nie ma mojego pytania w FAQ?:
- No cóż nie mogę przewidzieć wszystkich pytań przykro mi :p.
W takim przypadku można śmiało pisać na gg lub email.
Czemu daję bezsensowne pytania do FAQ:
- Tak żebym nie musiał udzielać kilkukrotnie bezsensownych odpowiedzi ;).

Przykładowe Podanie:

Code:
Mapper, Skrypter, Grafik
Nick lub Imię:
Wiek:
Doświadczenie:
Interesuje mnie praca w projekcie:
W zamian oczekuję:
Kontakt:
Przykładowe prace:

Ważne:

Moje gg: 1760354
GG nr 2 gdy moje nie odpowiada: 41881388
Mój email: [email protected]
Email nr 2: [email protected]
Mój skype: aerd2222

Skład Team:
Code:
Ja - Główny Zarządca, Mapper(drobne/średnie prace.), Skrypter.
Atari - Pomysłodawca, Pisarz, Zarządca Pomocniczy.
The Evil - Head Mapper
 
Back
Top