• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

Open Metin Server

Status
Not open for further replies.

ximmy

Member
Joined
Oct 31, 2009
Messages
374
Reaction score
6
Orientuje się ktoś czy jest jakiś metinowy otland ?
 
Już widzę, że się dowiedziałeś że idzie na metinie zarobić to szukasz gotowca z full poradnikami, ale tu nie ma aż tak łatwo :) jest wiele for, między innym mpc.
 
Wiedziałem to dawno a nawet w tibii nie używałem gotowca. To mpc to jakieś polskie forum. Jest coś oficjalnego gdzie można silnik pobrać ?
 
mpcforum.pl chyba najwięcej poradników. Dużo gotowców itp. Kiedyś się tym bawiłem ale strasznie nudne. Brak otwartych źródłem. Jedynie co można było swobodnie edytować to accmarker. Na dodatek freebsd którego kompletnie nie ogarniam i silnik pełen chiński znaczków. To było jeszcze jak żyły dinozaury może coś się zmieniło.
 
mpcforum.pl chyba najwięcej poradników. Dużo gotowców itp. Kiedyś się tym bawiłem ale strasznie nudne. Brak otwartych źródłem. Jedynie co można było swobodnie edytować to accmarker. Na dodatek freebsd którego kompletnie nie ogarniam i silnik pełen chiński znaczków. To było jeszcze jak żyły dinozaury może coś się zmieniło.

To chyba na prawdę słabo się orientujesz. Jest wiele poradników i wiele możliwości, jednak wbrew pozorom nie jest to takie proste i wymaga co nieco umiejętności.

Pozdrawiam,
SkyTech
 
Tak jest i było wiele poradników, ale by stworzyć porządny projekt trzeba mieć przede wszystkim czas i cierpliwość.
 
no i przydala by sie wiedza na temat tej gry, bo ktos kto nie wie czym moze zainteresowac graczy nie ma co sie za to brac
 
no i przydala by sie wiedza na temat tej gry, bo ktos kto nie wie czym moze zainteresowac graczy nie ma co sie za to brac

No właśnie to jest najgorszy punkt tego biznesu.
Dużo bardziej to jest rozbudowane od Tibii ?

I przede wszystkim czy tam gracze też wbijają tylko na startujące serwery ?
 
Może z takimi pytaniami uderz właśnie tam a nie tu?
 
Fabuła metina zbierać ksiązki, kamienie, expić, rozwalać metiny i bosy. Ulepszać przedmioty i być najlepszym.
 
Zapomniałem to dodać :D A dla ximmiego to chodzi o to samo co w tibi - pieniążki. Szkoda tylko, że konsument jest jeszcze nieświadomym obywatelem ale człowiek uczy się na błędach.
 
1800 metinow online to pewnie chlop po 30k miesiecznie zarabia, na ta gre noby wydaja o wiele wiecej niz na swietej pamieci tibiolke
 
No to trzeba się przenieść jak najszybciej.
Tydzień męki przed tym metinem wystarczy żeby wiedzieć co i jak ?
 
Last edited:
No to będę musiał znaleźć jakiś przydupasów
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top