• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

Open Tibia Cast - zapowiedź

Status
Not open for further replies.
Pierwsze odpowiem do Elfa: pokaż która część kodu (nowe funkcje) jest zabrana z Twojego casta, a ją zmienię ;) Mam nadzieje że nie będziesz tu podawał nazwy zmiennych, bo to już by była głupota ;)
Hmm, między innymi wszystko? To, że dorobiłeś do tego kilka linijek w statusie to wiesz co... Schowaj sobie w kieszeń ;) Jeśli to jest tak, a zapewne jest, jak napisałeś te camy to ja wszystkim użytkownikom współczuje. Tobie też. Także proszę o usunięcie wszelkiego kodu mojego autorstwa, bo gdy go tam znajdę, to nie będę się z Tobą bawił w ciuciubabkę.


Tak, czy siak, Troupp dobrze napisał. Kogo masz oprócz Skeyby? Jakieś Twojego i jego przydupasa? Przecież Skeyba nie potrafiłby samemu Hello world napisać -_-'
Aha i nie pierdol o kontach... myślisz, że tylko Ty z proxy/VPN korzystasz?


EDIT

Nie obchodzi mnie, jak ktos cos robi za darmo to jest dobre i bede tego uzywal.
Opcja totalnie bez sensu w stworzonej równie durnie ankiecie. Nie ważne.

Ktoś napisał, że przecież kod można przejrzeć... Ok, przejrzałem i co? No, nic nie ma. De facto cała metoda obsługi to mój kod, w samym protocolgame.cpp jest conajmniej X-dziesiąt linijek mojego kodu. To co zmienione mi się podoba - przekazywane jest wszystko dotyczące gracza, 0 prywatności, huhu.

Wrzucę źródło casta na pub, albo lepiej, do TFSa + TFSa nowego na 8.6 z castem i wszyscy wyłożą laskę na Inwob-1-Person-Team.

Szkoda mi na to wszystko czasu. Tak, jak powiedziałem, potem będzie płacz nieziemski. Komu jak komu, ale od Inwoba nie wrzuciłbym nawet .lua, który opublikowałby w internecie. Bo ten dziad nie robi NICZEGO bezinteresownie, co by nie zasiliło jego portfela.
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top