• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

OpenTibia czyli my

Wirless

7.6 is the best :D
Joined
Nov 3, 2012
Messages
1,021
Solutions
1
Reaction score
216
Location
Ireland-Poland
Pomyslalem o tym ze skoro na otland mamy tyle osob pochadzacych z naszego kraju to czemu by nie polaczyc sily I wspolnie cos zrobic?

wersja?

custom mapa?

expy?

jakis storyline?

na ten czas edytuje yurotsa pod 7.6 ale jakos zapalu nie mam jezeli bylby ktos chetny odswiezyc te wersje pisac w temacie.

Napewno sam pomysl moze sie przydac wiec jezeli macie cos interesujacego co mozna by dodac do ots'a piszcie smialo! :D
 
Ja mam jeden projekt, link w sygnaturce.

Ale tak szczerze to zrobiłbym jakiś total custom. Np. dayz w tibijskich klimatach.
Hardcorowy z permadeath (ale zapisem ekwipunku jeśli się wylogujesz). Uniwersum tibijskie opanowane np. przez jakieś potwory gdzie respawnujesz sie randomowo i zbierasz sobie eq od zera i spacerujesz po świecie łącząc się z innymi albo walcząc z nimi.

Lub coś podobnego. Ale jak macie jeszcze inne pomysły to ja mogę pomóc. Dodatkowo mogę zrobić dział na swoim forum, które stoi.
 
up żeby zrobić dayz trzeba by było grafikę własną mieć a trochę by to kosztowało...
 
up żeby zrobić dayz trzeba by było grafikę własną mieć a trochę by to kosztowało...
Pisałem, że nie chodzi mi o zombie tylko klimat fantasy. Nic nie trzeba robić.
 
dokladnie ghoule sie nadajo :D ew przerobic model postaci i szkieleta i jakis merge ewentualnie :D
 
Równie dobrze może być świat opanowany przez jakieś siły zła i same ghoule, szkielety, zombie, demony, vmapiry itp. Możliwości jest dużo.
 
mnie się podoba :D a co jeżeli były by 2 światy? 1 normalny 2 opętany przez demony i wchodziło by się przez teleport w temple? (lub coś bardziej urozmaiconego xD)
 
Zawsze można to rozwinąć, że jedni gracze żyją w świecie A a drudzy w świecie B i sie przenikają.
 
hmm a może mirror jednej wielkiej wyspy który się łączy mostem pomiędzy jakieś skały i taki większy teleporter coś z void'ów można zrobić :D
jaka to wersja? runy w sklepie? ja głównie przy 7.6 siedziałem ale raczej tfs'a odpale ;D
albo zrobić wymiarowy świat i wykorzystać sprity klasy ludzi nie mają bonusu(startowy może być skill jakiejś broni dla danej klasy) ale mają więcej outfitów a reszta to np gnomy orki minotaury :D i tę samą mapę zaprezentować każdej klasie w jej własnych spritach.
 
lubie twoja opinie :) real mapy juz sa nudne ( co prawda gram na otsie ale tylko by kurwic brazoli bo tam tylko brazole grajo) :D
 
jezeli ktos chce robic ots'a to prosze jak najszybciej napisac na gg 8993956
Dogadamy sie :)
 
A co proponujesz? Bo to dosyć dziwna propozycja :D
 
Back
Top