• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

Opinia na temat skryptu WWW

Jensej

Member
Joined
Feb 28, 2009
Messages
807
Reaction score
8
Siemano, potrzebuję opinii na temat tego skryptu: http://jensej.sax.pl
Ile według Was jest to warte?. Ew, jak z grafiką.

Funkcję główne:
Importowanie opisu+okładki z filmweba.
Dodawanie filmu/serialu
Dodawanie komentarzu pod filmem.
Aktywacja konto via Email.

-Admin:
możliwość moderacji filmów z poziomu strony.
 
jak trzeba płacic to nie ogladam ! mam bulić za tv a go nie mam to jeszcze za ogladanie na necie?!
 
Wygląda fajnie, pomysł z importem informacji z filmweb też dobry.

Ogólnie wygląda przyzwoicie ale kolorystykę proponuję zmienić (w zasadzie wystarczy zmienić tło, reszta ok). Korzystałeś z jakiegoś frameworka?
 
jak trzeba płacic to nie ogladam ! mam bulić za tv a go nie mam to jeszcze za ogladanie na necie?!
nie chodziło mi o płacenie za oglądanie, tylko za cenę skryptu.

Wygląda fajnie, pomysł z importem informacji z filmweb też dobry.

Ogólnie wygląda przyzwoicie ale kolorystykę proponuję zmienić (w zasadzie wystarczy zmienić tło, reszta ok). Korzystałeś z jakiegoś frameworka?
Niestety nie, pisałem ją w celu nauki obiektowego. Teraz mam zamiar zrobić to na zendzie.
 
Zend to trochę takie "wielkie bydle", nie myślałeś nad Codeigniter'em? - ostatnio jest coraz bardziej popularny.

Porównanie popularności obu frameworków według google trends.
87171718831233435585.png


Wiem, że popularność nie jest najważniejsza ale jednak bez powodu nie rośnie. Może Codeigniter nie jest aż tak rozbudowany jak Zend ale jest lżejszy i wydajniejsze a podstawowe funkcjonalności jak model MVC czy komunikacja z bazami danych i tak zapewni.
 
ktoś mi tam polecał kiedyś zenda, chyba crypton. A jak myślisz, ile może być warty w.w skrypt?
 
Trudno powiedzieć, najlepiej poszukać podobnego skryptu na sprzedaż w sieci i sprawdzić cenę.
 
Back
Top