• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

opinie otos.pl

merfus

Member
Joined
Dec 27, 2011
Messages
214
Reaction score
5
Location
Poland
Witam, chciałbym się dowiedzieć waszych opini co do otos.pl, na necie są lecz z przed roku, a wiadomo firmy się zmieniają.

każda opinia się przyda.
Czy warto im ufać?
Mają dobre zabezpieczenia?
Najlepiej jakby się ktoś wypowiedział kto ma lub miał tam postawiony serwer oraz ile muszę płacić miesięcznie za serwer (mam swojego dotpaya) dla mapy około 10-15mb, oraz ile osób mi udźwignie bez lagów za tyle kasy :p.
 
Warto ufać, mają średnie zabezpieczenia, na otosie masz przelicznik na ircu ile mb mapy ile kosztuje, tak udźwignie wszytko bez lagów spokojnie.
 
Warto ufać, mają średnie zabezpieczenia, na otosie masz przelicznik na ircu ile mb mapy ile kosztuje, tak udźwignie wszytko bez lagów spokojnie.
"warto ufać", promocja dla powstającego hostingu serwerów by xtibia? lalla haha.
 
na otosie zarobilem 15k ponad wiec polecam xD chyba ze chcesz na sponsoringu to mozesz u mnie co do stawek to sie dogadamy a dedyka mam w hosteam.
 
Polecam otos.pl serwery są mocne więc nie ma mowy o lagach (chyba ze masz zbugowany silnik), ceny za hosting sa bardzo małe w porównaniu z tym co można zarobić na ots. Jeśli jesteś zainteresowany to zrób konto na forum.otos.pl i zostaw podanie(jeśli nie będziesz sobie z czymś radził to chetnie Ci pomogę).
 
Warto ufać, mają średnie zabezpieczenia, na otosie masz przelicznik na ircu ile mb mapy ile kosztuje, tak udźwignie wszytko bez lagów spokojnie.

Średnie to znaczy jakie? Nie widzę tam żadnej informacji o jakichkolwiek zabezpieczeniach. Co do samych serwerów z tego co wyczytałem to są to vpsy
 
Średnie to znaczy jakie? Nie widzę tam żadnej informacji o jakichkolwiek zabezpieczeniach. Co do samych serwerów z tego co wyczytałem to są to vpsy

Zabezpieczenia przy ataku są takie że acc nie działa, ale przy tym sam ots i porty 7171-71XX są chronione i nie ma lagów, jest kilka dedyków jako serwery matki. Nie ma VPS'ów, każdy użytkownik dostaje ssh na chroocie, brak limitów.
 
Zabezpieczenia przy ataku są takie że acc nie działa, ale przy tym sam ots i porty 7171-71XX są chronione i nie ma lagów, jest kilka dedyków jako serwery matki. Nie ma VPS'ów, każdy użytkownik dostaje ssh na chroocie, brak limitów.

Szczególną uwagę zwróciłem na "Zabezpieczenia przy ataku są takie że acc nie działa", co możesz powiedzieć więcej o "chronionych portach"?
 
Szczególną uwagę zwróciłem na "Zabezpieczenia przy ataku są takie że acc nie działa", co możesz powiedzieć więcej o "chronionych portach"?

Nie byłem tam ponad rok, powinienneś się zwrócić do h4v'a na ircu, on Ci wszystko wytłumaczy co będziesz chciał.
 
Last edited by a moderator:
otos to nie VPS, chyba że się przenieśli w co wątpię.

a co do ataków to powiem tylko tyle, że h4v ogarnia temat i naprawdę wie jak się przed nimi zabezpieczyć.

Korzystałem z usług h4v'a kilka miesięcy i byłem bardzo zadowolony
 
Zgadza się. Również korzystałem z jego usług i byłem bardzo zadowolony ;)
 
Byłem u nich rok temu, nie było źle.
Dobry kontakt, i wszystko Ci wykładają na lade. Ogólnie to tylko pozostaje Ci wrzucić datę i puszczać serwerek.

Pozdrawiam
 
Back
Top