• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

Optymalizacja - GRA LOSOWA.

lol, czyli mówisz, że szkoła cię ogranicza i nie pozwala wychodzić wyżej niż zakres nauczania? lolll

tak ogólnie to patrzę, będę tu wrzucał swoje prace domowe, napewno ktoś tutaj z fizy,matmy, angielskiego, niemca, polskiego itd. coś wykombinuje xD

Wiesz, to raczej działa na takiej zasadzie, że w trakcie omawiania zadania domowego - noob z ławki obok powie:

- "psze pana, ale ja nie znam 'foła'(fora)."

rozumiesz? :p

by the way... możesz zapodać zadania z matmy/fizyki, jak chcesz. :)
 
Wiesz, to raczej działa na takiej zasadzie, że w trakcie omawiania zadania domowego - noob z ławki obok powie:

- "psze pana, ale ja nie znam 'foła'(fora)."

rozumiesz? :p

by the way... możesz zapodać zadania z matmy/fizyki, jak chcesz. :)

dokladnie tak samo mam na lekcjach ;d trzeba leciec z zakresem nauczania
 
PHP:
// tesesdsd.cpp : Defines the entry point for the console application.
//

#include "stdafx.h"
#include <iostream>
#include <ctime>

template<int min, int max>
void random(int table[], int lenght)
{
	for (int i = 0; i < lenght; i++)
		table[i] = ((rand() % max) + min);
}

void write(int table[], int lenght)
{
	std::cout << "Oto wylosowane liczby: " << std::endl;
	
	for (int i = 0; i < lenght; i++)
		std::cout << table[i] << std::endl;
}

int sum(int table[], int lenght)
{
	int result = 0;
	
	for (int i = 0; i < lenght; i++)
		result += table[i];
	return result;
}

int main(void)
{
	srand(time(NULL));
	
	int table[15];
	random<4, 10>(table, 15);
	write(table, 15);
	std::cout << "Suma liczb wynosi: " << sum(table, 15) << std::endl;
	
	while(true) {}
	return 0;
}
Na szybko pisane, ale raczej działa - z wykorzystaniem 3 funkcji.

@down :O Nie przeczytałem.
 
Last edited:
No właśnie :p.
Co nie znaczy, że nie umiem jej użyć :D
Dość głupie, bo u mnie nauczyciel pozwala używać rzeczy, o których reszta klasy nie ma pojęcia.
 
u mnie jak czegoś użyje do rozwiązania zadania spoza programu to muszę udowodnić, że wiem jak to działa, bo pierwsze co to nauczyciel myśli, że ktoś to robił za kogoś...

gdy już wykażę, że to ogarniam, to zostaje pocisnięty tekstem typu "to po co chodzisz na lekcje, skoro i tak robisz inaczej.."

pf dobra okazja do spiny, w której to nie nauczyciel ma przewagę :D
 
u mnie jak czegoś użyje do rozwiązania zadania spoza programu to muszę udowodnić, że wiem jak to działa, bo pierwsze co to nauczyciel myśli, że ktoś to robił za kogoś...
Standard.

Najgorsza kpina w szkole to uczenie się pascala - już bardziej pradawnego i gównianego języka nie widziałem.
 
Standard.

Najgorsza kpina w szkole to uczenie się pascala - już bardziej pradawnego i gównianego języka nie widziałem.

U nas jest tak...
I klasa - C++ (Ja).
II klasa - JAVA
III/IV - C++/PHP/JAVA/HTML/CSS - dochodzace + rozszerzenie w programowaniu ;p
 
Standard.

Najgorsza kpina w szkole to uczenie się pascala - już bardziej pradawnego i gównianego języka nie widziałem.

Nauczyciele argumentują to tym że potem w 2 kl. jest łatwiejsze wprowadzenie do cpp, ale ja już bym wolał od 1 klasy uczyć się cpp niż uczyć się języka z którego wiem, że nigdy nie będę korzystał ...
 
super, a ja siedzę w głupim liceum i wiem ile % światowego rynku ma dane państwo w danej uprawie
 
U nas jest tak...
I klasa - C++ (Ja).
II klasa - JAVA
III/IV - C++/PHP/JAVA/HTML/CSS - dochodzace + rozszerzenie w programowaniu ;p
Jakoś dziwacznie to masz zrobione. Nie wiem dlaczego w III/IV klasie do programowania dochodzi ci tworzenie stron WWW - ja od tego mam osobny przedmiot w szkole. Jeśli chodzi o programowanie to standard u nas w szkole to:

I - Pascal
II - Pascal/C++
III - C++
IV -C++/ i jak starszy Java
 
Jakoś dziwacznie to masz zrobione. Nie wiem dlaczego w III/IV klasie do programowania dochodzi ci tworzenie stron WWW - ja od tego mam osobny przedmiot w szkole. Jeśli chodzi o programowanie to standard u nas w szkole to:

I - Pascal
II - Pascal/C++
III - C++
IV -C++/ i jak starszy Java

Ale stary, pisanie stron to nauka na 5h - chodzi o HTML/CSS ;).
PHP - zobaczymy jak to będzie :p.
 
Ale stary, pisanie stron to nauka na 5h - chodzi o HTML/CSS ;).
PHP - zobaczymy jak to będzie :p.
Tworzenie stron nie ogranicza się wyłącznie to PHP. Bo przecież wolno je tworzyć w wielu językach (ASP.NET, Perl, Python, Ruby) na wielu frameworkach.
 
U nas jest tak...
I klasa - C++ (Ja).
II klasa - JAVA
III/IV - C++/PHP/JAVA/HTML/CSS - dochodzace + rozszerzenie w programowaniu ;p

zazdroszcze Ci takiego schematu :p
ja u siebie mam
I - pascal
II - cpp
III - delphi (-.-)
IV - java + php

chciałbym własnie mieć css/php/html/javascript/c#, a nie cofniecie się do lepszego pascala po cpp
 
ta zmiana języka co rok to jest porażka. zamiast skończyć np. c++ do końca to dochodzisz do tablic i koniec roku szkolnego i w nowym już inny język..
 
Last edited:
ta zmiana języka co rok to jest porażka. zamiast skończyć np. c++ do końca to dochodzisz do tablic i koniec roku szkolnego i w nowym już inny język..

lol?
Ledwo co zaczął się semestr, a My już kończymy returny :).
 
lol?
Ledwo co zaczął się semestr, a My już kończymy returny :).
Bo pewnie masz nauczyciel który ogarnia temat. U mnie niestety jest typ co nic nie ogarnia. Uczy już parę lat i skrypty na tablicy pisze z książki.
 
Bo pewnie masz nauczyciel który ogarnia temat. U mnie niestety jest typ co nic nie ogarnia. Uczy już parę lat i skrypty na tablicy pisze z książki.
fail.jpg
 
Back
Top