• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

Organizacja pętli c++

Sekula 14

Well-Known Member
Joined
Jul 7, 2012
Messages
371
Reaction score
55
Pjona, rozwiązywałem dziś sobie egzamin zawodowy, wszystkie zadania były banalnie proste poza jednym.
56062909074740483470.png

pierwszy raz w spotykam się z pojęciem "organizacji pętli", proszę o wytłumaczenie mi o co w tym chodzi. (z odpowiedzi wiem, że będzie to odpowiedź D).
 
Chyba mieli na myśli pytanie "Która instrukcja służy do robienia pętli w C++?", czy coś w tym stylu. Szczerze mówiąc to merytorycznie do pytania, które wstawiłeś, wszystkie odpowiedzi są poprawne. Pętle można zorganizować na tysiąc sposobów (przecież wiadomo, że w pętli można zagnieździć wszystkie wyżej wymienione instrukcje).. Coraz bardziej pojebane pytania dają :D

Pozdrawiam
 
Chyba mieli na myśli pytanie "Która instrukcja służy do robienia pętli w C++?", czy coś w tym stylu. Szczerze mówiąc to merytorycznie do pytania, które wstawiłeś, wszystkie odpowiedzi są poprawne. Pętle można zorganizować na tysiąc sposobów (przecież wiadomo, że w pętli można zagnieździć wszystkie wyżej wymienione instrukcje).. Coraz bardziej pojebane pytania dają :D

Pozdrawiam
na tysiac sposobow? chcialbym znac wiecej niz while, do..while, for i goto
 
na tysiac sposobow? chcialbym znac wiecej niz while, do..while, for i goto
I tutaj nasuwa się problem. Ja zrozumiałem treść inaczej, ty inaczej. W zadaniu jest napisane nie o tworzeniu pętli, lecz jej organizacji. Na moje, organizacja pętli jest w środku pętli, zresztą nigdy nie spotkałem się z pojęciem jej "organizowania". W pętli możesz zagnieździć inną pętlę, możesz dodać instrukcję warunkową, switch, etc. - innymi słowy ją zorganizować. Moim zdaniem pytania na egzaminie powinny być jasne i klarowne, napisane przejrzystym językiem, a nie w sposób nasuwający wątpliwości, czy chodzi im o to, czy o tamto. Co do "tysiąca" w poprzednim poście to zastosowałem środek stylistyczny zwany "wyolbrzymieniem" :p

Pozdrawiam
 
Last edited:
I tutaj nasuwa się problem. Ja zrozumiałem treść inaczej, ty inaczej. W zadaniu jest napisane nie o tworzeniu pętli, lecz jej organizacji. Na moje, organizacja pętli jest w środku pętli, zresztą nigdy nie spotkałem się z pojęciem jej "organizowania". W pętli możesz zagnieździć inną pętlę, możesz dodać instrukcję warunkową, switch, etc. - innymi słowy ją zorganizować. Moim zdaniem pytania na egzaminie powinny być jasne i klarowne, napisane przejrzystym językiem, a nie w sposób nasuwający wątpliwości, czy chodzi im o to, czy o tamto. Co do "tysiąca" w poprzednim poście to zastosowałem środek stylistyczny zwany "wyolbrzymieniem" :p

Pozdrawiam
wg mnie pytanie jest skonstruowane bardzo klarownie, jak nie rozumiesz to poradz sie jakiegos nauczyciela
 
Last edited:
Na początku zrozumiałem to pytanie tak jak Djseban. W sumie pytanie banalne ale ta organizacja może wprowadzić w błąd.

Dzięki za pomoc.
 
Back
Top