• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

Orginalne windows'y

Status
Not open for further replies.

lussie

Loov Animal
Joined
Mar 30, 2010
Messages
59
Reaction score
0
Witam chciałem zapytać,czy waszym zdaniem producenci komputerów powinni dawać przy zakupie orginalnego windowsa?Proszę podać uzasadnienie.I jeszcze jedno pytanie,może ktoś kupywał zestaw compaq i czy dostał windowsa.
 
Dawać w sensie za darmo?
 
tak,przy kupnie komputera

Gdyby dawali Ci windowsa za darmo rownaloby sie to z tym, ze przeplacasz za czesci do komputera, inaczej producent bylby stratny i na co by mu bylo prowadzenie sklepu, ktory nie zarabia?
Nie ma czegos takiego jak windows za darmo.

Zmierzajac do Twojego pytania. Nie, nie powinni 'dawać' windowsa razem z komputerem, a jeżeli juz to powinni dac mozliwosc zakupu go bez niego.
 
nie potrzebuje mam windowsa 7 home premium,dostalem gdy kupilem zestaw z firmy compaq monitor+komp.Jeszcze jedno pytanie,waszym zdaniem gdy kupimy komputer powinien być już wgrany windows jakiś? i pisać czy wy mieliście czy musieliście sami wgrywać
 
Jezeli kupujesz komputer z windowsem, z tego co wiem, najczesciej jest juz wgrany.
 
hmm ja się troche martwie o mojego,niby włożyłem płytke itd i wyskoczyła konfiguracja jak przy instalowaniu ,lecz na płytce pisało Monitor & Document And Window 7,i troche mnie męczy pytanie czy miałem wgranego czy to przez tą płytke,ale jedno ale nie wyskoczyło na jakim dysku instalować windows.. co o tym sądzicie?na kompie mam jakąś naklejke windows 7 i kod


Product Key:XXXXXXXXXXXXXXX


czy ten kod będzie mi potrzebny przy instalacji windowsa z tej płytki[jeżeli to window] czy co
 
Last edited:
Dawanie przy zakupie windowsa to faworyzowanie systemu. Np dell faworyzuje windowsa bo to 1 firma :x

Licencja Akademicka Rox!
 
moge prosić o odpowiedź z postu wcześniej??
 
Jak ja kupowałem komputer to nie chciałem windowsa kupiłem pc-a go bez systemu. Musiał bym dopłacić okoó 300zł to już wole mieć pirata... Co do tego że jak kupujesz to mogą ci zainstalować system trial czyli wersje testową na miesiąc.
 
To jest wlascie caly Microshit, wciska producentom komputerow Windows z duzym rabatem, ale musza na kazdym kompie go zainstalowac.
 
I co Wy tak narzekacie na tego windowsa? Ja mam i sobie chwale.
 
Narzekac tez nie narzekam, ale jest pare rzeczy ktore mogliby poprawic bo Miscrosoft w sobie ma bardzo duzy potencjal, ale chyba nie umie go wykorzystac.
 
hmm a może ktoś mi wytłumaczyć do czego jest kod na moim kompie? jest naklejka windows 7 home premium i product key:xxxxxxxxxxxxxxxx
 
Narzekac tez nie narzekam, ale jest pare rzeczy ktore mogliby poprawic bo Miscrosoft w sobie ma bardzo duzy potencjal, ale chyba nie umie go wykorzystac.

Co poprawić? Używa go cały świat - zmieniałbyś coś?
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top