• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

Orginalne windows'y

Status
Not open for further replies.
ja tam mam windowsa xp od premiery chuj z tym że kosztował majątek ale był pierwszy w mieście Xdxd
potem tylko było przegrywanie ;o
 
1. orginalnego nie, oryginalnego tez nie

Bo po co? zebys sobie go sprzedal? x)

Chcesz byc fajny? linux
 
Jezeli kupujesz komputer z windowsem, z tego co wiem, najczesciej jest juz wgrany.

Tak jest on wgrany i najczesciej nie dostajesz go na plytce , jest on wgrany na ukrytej partycji twojego dysku twardego , jak chcesz sobie przeinstalowac system urchamiasz bootowanie z owej partycji i masz windowsa , najklejke z keyem masz na obudowie komputera.
 
Tak jest on wgrany i najczesciej nie dostajesz go na plytce , jest on wgrany na ukrytej partycji twojego dysku twardego , jak chcesz sobie przeinstalowac system urchamiasz bootowanie z owej partycji i masz windowsa , najklejke z keyem masz na obudowie komputera.

Do laptopów np firmy Toshiba wgrywają Windows Vista + dają płytkę Windows XP w prezencie
 
Stabilnosc i wzialbym sie za IE.

A co ze stabilnością jest źle? Moja Vista potrafi chodzić 30 dni i wcale nie zamula po takim czasie. A to, że restartuje to tylko z powodu mojego własnego widzi-mi-się.

IE to nie Windows, ok?:)
 
temat bez sensu - zamykam
 
Tak jest on wgrany i najczesciej nie dostajesz go na plytce , jest on wgrany na ukrytej partycji twojego dysku twardego , jak chcesz sobie przeinstalowac system urchamiasz bootowanie z owej partycji i masz windowsa , najklejke z keyem masz na obudowie komputera.

O ile sie nie myle jest on wgrany normalnie na c
A na ukrytej partycji masz tylko jego lustro z ktorego mozesz robic reinstalla, ale ok i tak mam pirata (nie bij plz)
 
O ile sie nie myle jest on wgrany normalnie na c
A na ukrytej partycji masz tylko jego lustro z ktorego mozesz robic reinstalla, ale ok i tak mam pirata (nie bij plz)

Masz problemy z czytaniem :confused:
Tej partycji nie widac z poziomy Windowsa i uzytkownika.
 
I co to ma do rzeczy?
Chodzi o to ze windows jest zainstalowany normalnie na c i jest widoczny.
A tylko dane sluzace do reintalacji/naprawy sa na ukrytej partycji.
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top