• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

Osoby, które sprzedają bez błędne serwery?

mateo8361

New Member
Joined
Jun 17, 2017
Messages
43
Reaction score
1
Hej,

Znacie może jakieś osoby, które sprzedają bez błędne serwery pod 7.4/7.72?

Wszystkie serwery wrzucone na forach mają mase bugów, głównie chodzi o skrypty, npc, questy itp.
Mam tfs 1.0 testowałem już chyba z 5 różnych serwerów z różnych forum i wszystkie posiada to samo.
Łatwo to sprawdzić wystarczy zacząć robić questy takie jak : postman quest nie działa, paradox tower nie działa, blue i green djinny nie działają, takie podstawowe questy, które nie działają na każdym starym serwerze gdzie ludzie wrzucą go do neta.



pozdrawiam
Mateo8361
 
Hej,

Znacie może jakieś osoby, które sprzedają bez błędne serwery pod 7.4/7.72?

Wszystkie serwery wrzucone na forach mają mase bugów, głównie chodzi o skrypty, npc, questy itp.
Mam tfs 1.0 testowałem już chyba z 5 różnych serwerów z różnych forum i wszystkie posiada to samo.
Łatwo to sprawdzić wystarczy zacząć robić questy takie jak : postman quest nie działa, paradox tower nie działa, blue i green djinny nie działają, takie podstawowe questy, które nie działają na każdym starym serwerze gdzie ludzie wrzucą go do neta.



pozdrawiam
Mateo8361
Use english language
 
@mateo8361
To je popraw, to sa podstawowe skrypty, które każdy hoster powinien ogarnąć w minutę. Jeśli masz problem bo ci takie coś nie działa, to lepiej nie brać się za stawianie serwera.
P.S. bezbłędne, nie bez błędne.
 
Back
Top