• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

otland - rozdaje bany za darmo ?

Status
Not open for further replies.

virusekk

Banned User
Joined
Jul 31, 2013
Messages
2
Reaction score
0
za co dostaje ciagle bana ? Viruson, Virusonek, Virusek...
czy moze mi ktos wytlumaczyc za co dostalem bana na te konta ?
I co to wgl jest za admin co ciagle sypie bany za darmo ? -.-

Ponadto w odpowiedzi za co ostatnio mod mi odpisal cytat innego uzytkownika ze mam mu ojebac pale to mi pomoze...
o co tu chodzi ? czemu tu panuje taki smietnik na tym forum ze moderatorzy rozdaja za darmo bany i wulgarnie odpisuja do uzytkownikow ?
 
oj dima dzieciaku, nie udawaj, ze nie wiesz za co bana dostajesz..

- - - Updated - - -

btw. jazda na tneta, tu cie nikt nie chce i nie bedą ci pomagac
 
Zaraz znowu bana dostaniesz i na tym się skończy.
 
Zrób sobie konto z innym nickiem i siedz cicho na dupie, to moze nie dostaniesz bana.
 
z tym ze juz robie chyba z 4 konto -.- i nikomu nic nie zawadzam ...
a tu taki uzytkownik o nicku damiian ma jeszcze konto nurn, pisze posty ze jestem jakims noobem dima a nastepnie loguje na drugie konto i lajkuje wlasny post (z innego konta) i komentujez 2 konta tez -.- a po chwili wchodzi taki don danielo i czyta to i mnie banuje....

no to sa chyba jakies jaja..
nie jestem zaden dima i zabierzcie odemnie tego damiian , bo jakas chorobe ma na punkcie tego typa...
 
Nurn to jest konto mojego
dobrego ziomka nawet nie mam hasla
pomysl 2 razy przed napisaniem czegos :)
Zapraszam na TS3 jak sa jakies watpliwosci ^^
 
Bez kitu dima dawaj na tsa pedale jak masz jakies problemy tak samo kiedyś dałem ci konto do erazmy i napisałem że sam sie pytałem o spofa wypierdalaj na tibia net pytać się jakich programów do spofa admini używają zresztą rozpierdalasz system swoją głupotą aż nie chce mi się już nawet pisać możemy pogadać jak masz jakieś problemy
 
Jaki talaturen, tacy inni adminowie, nic z tym nie zrobisz :D
 
Ja jakoś nie dostałem już długi czas. (a czasem aż się proszę o bana)
 
Są dwie osoby z dożywotnim banem na wszystkie konta: lanceq i dima.

A teraz zagramy w spierdalaj.

Ty zaczynasz.
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top