• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

OTS a ACTA

Status
Not open for further replies.
Code:
2011-11-23 21:12:43
wiesz czemu zaryzykowałem? bo mam rodzine prawnikow
Good Joke ;D

Te rozmowy z graczami, kolejny + stawiania serwerów, czasami aż się śmiać chcę ;>

Też tak miałem, jak prowadziłem kill-zone, przy odebraniu admina nagle każdy miał plecy w rodzinie jako policje, prawników i detektywów :x
 
Wielu graczy pyta mnie jak to będzie z OTS-ami po wprowadzeniu ACTA, nie za bardzo wiem jak im to wytłumaczyć, więc chciałbym poznać także waszą opinie.

porządne otsy przetrwają noobski poupadają (po usunięciu wszystkich ots lists jakieś 80 % otsów by upadło.)

Czy po wprowadzeniu ACTA prowadzenie serwerów będzie legalne? Nie będą nam ich wyłączać?

jeżeli nie posiadasz swojego własnościowego servera/komputera tylko kupiony server w jakiejś serverowni to na pewno kiedyś ta serverownia ci go ze strachu wyłączy.

Czy to my będziemy łamać prawo utrzymując serwery czy gracze łącząc się za pomocą klienta CipSoftu ?

jeśli dobrze przerobisz swoją strone to CipSoft ci gówno robi z resztą i tak pewnie bez przynajmniej tysiąca graczy bedziesz go gówno interesował a jedynie jego gre reklamował.
 
Last edited:
Nawiązując do Twojego posta:



Sprzedaje kolesiowi fixa, nie potrafi skompilować silnika i mi z takim czym wyjeżdża, a na dodatek fixa dostał za marne, śmieszne pieniądze...
KOZAK ^^


Ten typek powinien zamiast "debian" mieć w podpisie "debil"

Zresztą co za nooby kupują fixy LOOOOL, pomyśleć kurwy, a nie "(buy or download) and run" ;s



Co z tego, że nawet jakby miał rodzine prawników, wyobrażacie sobie, żeby poszedł się kłócić o coś takiego? By go tvn zajechał "skrzywdzony tibijczyk", zamiast opłacać prawników, kup lepiej dobre krzesło.
 
Nawiązując do Twojego posta:



Sprzedaje kolesiowi fixa, nie potrafi skompilować silnika i mi z takim czym wyjeżdża, a na dodatek fixa dostał za marne, śmieszne pieniądze...
KOZAK ^^


Jakbyś mistrzu wiedział jeszcze co mi dałeś to byś też kurwa wiedział że za mało dałeś ;) No nic jedni mają pół mózgu którego i tak nigdy nie wykorzystają ;)
Dla twojej wiadomości dałem sobie świetnie rade. Co kozactwa to chodzi mi tutaj, że kurwa wszyscy spece jesteście we wszystkim, ja nie wiem kurwa same geniusze serio zazdroszczę takich pokładów wiedzy jak ma Samme na każdy temat jebany chyba z ksiązek nie wychodzi i liczny na to że ktoś na pb napisze taki post i bęzie mógł wyśmiać innych a sam się wykaże. PZdr chłopy o/ spinajcie sobie tutaj dalej.
 
Jakbyś mistrzu wiedział jeszcze co mi dałeś to byś też kurwa wiedział że za mało dałeś ;) No nic jedni mają pół mózgu którego i tak nigdy nie wykorzystają ;)
Dla twojej wiadomości dałem sobie świetnie rade. Co kozactwa to chodzi mi tutaj, że kurwa wszyscy spece jesteście we wszystkim, ja nie wiem kurwa same geniusze serio zazdroszczę takich pokładów wiedzy jak ma Samme na każdy temat jebany chyba z ksiązek nie wychodzi i liczny na to że ktoś na pb napisze taki post i bęzie mógł wyśmiać innych a sam się wykaże. PZdr chłopy o/ spinajcie sobie tutaj dalej.

No i co, przynajmniej dzięki niemu obejrzałem ciekawy filmik rodem z discovery, a dzięki tobie govern się wylooozowałem mogąc wypierdolić wszystkie swoje smuty w ludzi takich jak ty ;d
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top