• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

Ots linux powrót pomoc

Cebulka02

New Member
Joined
Jan 5, 2008
Messages
56
Reaction score
0
Witajcie towrzysze. Nie patrzcie na nick bo konto zakładałem kiedy jeszcze byłem dzieciakiem tj rok 2008 ~~. Około 2010 roku skonczylem stawiac otsy. Trwalo to tak od 2008-2010 r. Jezli ktos pamieta otsy typu Vastoria.net Skuners.net i GOD Laharos to wie oco chodzi. Teraz przejdzmy do setna. Po 3 latach przerwy chciałbym do tego wrocic ale niestety nie jestem na czasie. Potrzebował bym osoby ktora by mnie wprowadzila w tajniki obecnego trendu serwerow tj Co ludzie polubia i beda chcieli grac. Do tego osobe ktora zna sie na linuxie bo gdy ew pomysl wypali to wykupie serwer pod linux i trzeba by bylo skompilowac silnik + strone ,a ze 3 lata tego nie robilem to mi wypadlo z glowy. Takiej osobie moge zaproponowac ew spolke. Pamietam z gesiorem kiedys cos dzialalismy ale nasze drogi sie rozeszly. Zainteresowanych zapraszam.
Kontakt: gg 745274 lub forum pw..

Pozdrawiam i licze na owocna wspolprace.
 
Jeśli znasz podstawy języka angielskiego lub biegle posługujesz się translatorem to wydaje mi się, że udostępnione poradniki na tym forum powinny Ci wszystko wyjaśnić.
 
Nie zdziw się jak na huczny start wbije Ci 15 osób. W 2010 to jeszcze zarabianie na tibijczykach było na poziomie easy.
 
Back
Top