Help chcem postawic ots na pipni wiem ze utrzyma 10 osob bez lagow ale to dla kolegow mniejsza o to chcem postrawic otsa obojetnie jakiego (pozniej se wgram swoj) chcem proadnik krok po kroczku przypominam ze pipni ma debiana
probowalem wedlug poradnika elfa http://otland.net/f137/linux-ultimate-compile-guide-debian-ubuntu-included-2868/
ale cos mi nie wychodzi niekiedy nie ma folderu takiego albo nie ma takiej komendy i nie wiem co zrobic i chcialbym sie dowiedziec jak odpalic ots jaka komenda i jak silnik 8.40 jest trudno wgrac to moge miec 8.10 zeby tylko ots chodzil
probowalem wedlug poradnika elfa http://otland.net/f137/linux-ultimate-compile-guide-debian-ubuntu-included-2868/
ale cos mi nie wychodzi niekiedy nie ma folderu takiego albo nie ma takiej komendy i nie wiem co zrobic i chcialbym sie dowiedziec jak odpalic ots jaka komenda i jak silnik 8.40 jest trudno wgrac to moge miec 8.10 zeby tylko ots chodzil