• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

Ots na Kernelu

Status
Not open for further replies.

DamYan

New Member
Joined
Nov 11, 2009
Messages
7
Reaction score
0
Witam jako że kolega dał mi dedyka na testy silnika to mam takie pytanie:
1) Czy jest możliwość skomplikowanie ots'a pod kernela(linux) dlatego że własciel dedyka nie pozwala na zainstaloanie ubuntu lub debiana bo ma tam inne rzeczy
 
Posiadam silnik cryingdamson4console czyli to będzie TFS pod 8.41/8.42
i mam linuxa czyli kernela i admin dedyka nie zgadza się na zainstalowanie ubuntu lub debiana .
To można ots'a postawić ??
 
Chyba ci napisałem omg
Kernela mam czyli jądro czyli Linux bez ubuntu i debiana czy tak pójdzie ots bo kolega nie pozwolił zainstalowac zadnego
 
Nom, sam kernel nie ma bytu :( To nie jest możliwe ;) a dlaczego Ci kumpel nie daje zainstalować ? Może shella masz xd
 
Poprostu kolega dał mi pustego dedyka na 2 tyg żebym potestował ots'a itp a on ma sklep swój i dużo stron więc wiesz
 
mam tylko wydzielona czesc na dedyku wiec wiesz a system sie da chyba tylko na cały dedyk
 
Można na osobnej partycji. Choć z linuxem bywa różnie.
Ja się wkopałem tak że zainstalowałem se ubuntu na nowej partycji. (na 1 windows a na 2 linux) Wchodzę w menadżer dysków i tam są jakieś partycje po 2,3 MB. Skasowałem je restartuje windowsa i ,,Error 22" Myślałem że się zastrzelę. Okazało się że opróżniłem se cały dysk równo. partycje C, D, E...itd.
 
Można na osobnej partycji. Choć z linuxem bywa różnie.
Ja się wkopałem tak że zainstalowałem se ubuntu na nowej partycji. (na 1 windows a na 2 linux) Wchodzę w menadżer dysków i tam są jakieś partycje po 2,3 MB. Skasowałem je restartuje windowsa i ,,Error 22" Myślałem że się zastrzelę. Okazało się że opróżniłem se cały dysk równo. partycje C, D, E...itd.

n/c
 
OT
kacpersky> zahostuj sobie gdzie indziej tego siga bo laguje/tnie strasznie.
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top Bottom