• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

OTS na linuxie vps

Jarhead

New Member
Joined
Feb 2, 2012
Messages
81
Reaction score
2
Location
Poland
Witajcie rodacy!

Bardzo bym prosił o podesłanie poradnika: Instalacja ACC Makera na serwerze VPS Linux
Jedyne co znalazłem to instalacja przez xampa na Windows.
W sumie przyda się każdy poradnik w którym zawarte są tajniki instalacji OTS'a na VPS Linux.

Ile graczy bez lagów pogra na takim VPS przy OTS'ie działającym przez wine?
1 vCore
2,4 GHz
6 GB RAM
25 GB
 
Last edited:
Jak wrzucić mój ots jak zainstalowałem to wszystko co w tym poradniku tak żeby wszystko działało? Włącznie z bazą danych i stroną serwera?
 
I co z config.lua? Jeśli ten na forgottenserver nie ma wielu opcji np. newplayerspawn i całkowicie różni się od tego z plików otsa.
 
Przy próbie zalogowania wyświetla się że nie prawidłowe hasło. Jak ogarnąć te bazę danych?
Przy tworzeniu postaci wywala taki komunikat:

Failed to created player. Fatal error occured: SQLSTATE[42S02]: Base table or view not found: 1146 Table 'forgottenserver.player_skills' doesn't exist (SQL: insert into `players` (`id`, `name`, `group_id`, `account_id`, `level`, `vocation`, `health`, `healthmax`, `experience`, `lookbody`, `lookfeet`, `lookhead`, `looklegs`, `looktype`, `lookaddons`, `maglevel`, `mana`, `manamax`, `manaspent`, `soul`, `town_id`, `posx`, `posy`, `posz`, `conditions`, `cap`, `sex`, `lastlogin`, `lastip`, `save`, `skull`, `skulltime`, `lastlogout`, `blessings`, `onlinetime`, `deletion`, `balance`, `offlinetraining_time`, `offlinetraining_skill`, `stamina`, `skill_fist`, `skill_fist_tries`, `skill_club`, `skill_club_tries`, `skill_sword`, `skill_sword_tries`, `skill_axe`, `skill_axe_tries`, `skill_dist`, `skill_dist_tries`, `skill_shielding`, `skill_shielding_tries`, `skill_fishing`, `skill_fishing_tries`) values (0, Asdasd, 1, 2, 8, 2, 185, 185, 4200, 0, 0, 0, 0, 136, 0, 0, 40, 40, 0, 0, 1, 0, 0, 0, , 470, 0, 0, 0, 1, 0, 0, 0, 0, 0, 0, 0, 43200, -1, 2520, 10, 0, 10, 0, 10, 0, 10, 0, 10, 0, 10, 0, 10, 0)) at line 625 in file /home/otsmanager/www/vendor/illuminate/database/Illuminate/Database/Connection.php
 
Last edited:
Jestem w stanie sypnąć trochę grosza, za pomoc w starcie otsa. Na czym stoje: Tibia 8.3, ots chodzi przez wine. I tak jak wyżej.
 
Back
Top