• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

OTS na VPS lagi

Heseam

New Member
Joined
Feb 9, 2009
Messages
3
Reaction score
0
Witam, mam taki problem, postawiłem OTS na VPS, problem polega na tym że są lagi, tzn nie chodzi tu o łącze bo ping to max 15ms, wszystko sie dzieje bez opóźnień, bardziej to wyglada jakby gra nie była płynna/jakbym miał z 15fps w tibi, nie zaleznie czy gram sam czy 100 osob, wykorzystanie pamieci ram to ok 4gb z 8gb dostepnych, juz roszerzylem pakiet vps bo myslalem ze slaba konfiguracja ale dalej to samo :(
system ubuntu
silnik tfs 0.4
3ghz 4vcore ( wczesniej bylo 2vcore myslalem ze to problem ale nie pomoglo)
ram 8gb
łącze 1000mb
dysk 80gb ssd 1tb hdd

ma ktos jakis problem w czym tkwi problem? server spokojnie dzwiga 200 graczy ale każdy ma nie płynna rozgrywke;/
 
Witam, mam taki problem, postawiłem OTS na VPS, problem polega na tym że są lagi, tzn nie chodzi tu o łącze bo ping to max 15ms, wszystko sie dzieje bez opóźnień, bardziej to wyglada jakby gra nie była płynna/jakbym miał z 15fps w tibi, nie zaleznie czy gram sam czy 100 osob, wykorzystanie pamieci ram to ok 4gb z 8gb dostepnych, juz roszerzylem pakiet vps bo myslalem ze slaba konfiguracja ale dalej to samo :(
system ubuntu
silnik tfs 0.4
3ghz 4vcore ( wczesniej bylo 2vcore myslalem ze to problem ale nie pomoglo)
ram 8gb
łącze 1000mb
dysk 80gb ssd 1tb hdd

ma ktos jakis problem w czym tkwi problem? server spokojnie dzwiga 200 graczy ale każdy ma nie płynna rozgrywke;/
duza mapa? Jak masz real z duza iloscia skryptow pomysl o dedyku nie VPS
 
Witam, mam taki problem, postawiłem OTS na VPS, problem polega na tym że są lagi, tzn nie chodzi tu o łącze bo ping to max 15ms, wszystko sie dzieje bez opóźnień, bardziej to wyglada jakby gra nie była płynna/jakbym miał z 15fps w tibi, nie zaleznie czy gram sam czy 100 osob, wykorzystanie pamieci ram to ok 4gb z 8gb dostepnych, juz roszerzylem pakiet vps bo myslalem ze slaba konfiguracja ale dalej to samo :(
system ubuntu
silnik tfs 0.4
3ghz 4vcore ( wczesniej bylo 2vcore myslalem ze to problem ale nie pomoglo)
ram 8gb
łącze 1000mb
dysk 80gb ssd 1tb hdd

ma ktos jakis problem w czym tkwi problem? server spokojnie dzwiga 200 graczy ale każdy ma nie płynna rozgrywke;/
Na real to jest minimum minimum 8 g ram aby ots odpalił nie masz co myśleć o granu na 8 g ramu bo ots ledwie ciągnie mapę
 
Back
Top