• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

OTS na vps

Pasiac

New Member
Joined
Jul 4, 2008
Messages
44
Reaction score
4
Cześć,
Otóż chcę postawić, dla siebie i paru kolegów ots, bardziej do zabawy jako, że tworzenie go sprawia mi sporo frajdy, a domowe ip mam wewnętrzne(zabawa w hamachi słabo mi się podoba).

Na pewno było sporo takich pytań, ale nie znalazłem nic aktualnego. Jaki vps? Głownie chodzi o cenę.
Jakiś poradnik, co do zarządzania serwerem, lub chociaż jakiego programu w tym celu używać. Jeśli to będzie linux to trzeba kompilować, ale jest masa poradników z tego co widziałem, więc myślę, że dam radę.
Dzięki
 
jeśli chcesz postawić ots tylko dla znajomych to to powinno ci wystarczyć https://www.mintshost.pl/aff.php?aff=345 (reflink) tam możesz wybrać pierwszy lub drugi pakiet są tanie i starczą dla cb i znajomych :) a co do kompilacji na linuxa to jest dużo poradników jak to zrobić znajdziesz je tu na forum jak i na innych forach o ots
 
Back
Top