• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

OTS OFFLINE

DO YOU WANT EXP X2 ON LUNAR/SHADOW?

  • YES, MAKE IT HANI

    Votes: 20 46.5%
  • NO, FUCK YOU SIWEK

    Votes: 23 53.5%

  • Total voters
    43
WTF? WHAT ARE YOU DOING @Mark @Hani MAKE EXP X2, FOR 5 DAYS LAGS AND KICKs
ale we tam zamknij morde koksie z Żoliborza, ktory boi sie wyjsc z domu i podejsc na Plac Wilsona obsraniec pierdolony. Tam do gimby wracaj i lekcje na jutro odrob.


translate: shut up u fking wanker pls
 
ale we tam zamknij morde koksie z Żoliborza, ktory boi sie wyjsc z domu i podejsc na Plac Wilsona obsraniec pierdolony. Tam do gimby wracaj i lekcje na jutro odrob.


translate: shut up u fking wanker pls
nie bede sie spotykal z jakas brudnowska patologia co z mefedronem maszeruja w skarpetkach podciagnietych do lydki
to nie moje klimaty
 
nie bede sie spotykal z jakas brudnowska patologia co z mefedronem maszeruja w skarpetkach podciagnietych do lydki
to nie moje klimaty
chuj, ze obsrany siedzisz jak tylko sobie przypomnisz o nas i sie srasz. Siedz tam dalej w domku, ale pamietaj Zoliborz jest bardzo maly ;) .

translate: stay in house bitc
 
chuj, ze obsrany siedzisz jak tylko sobie przypomnisz o nas i sie srasz. Siedz tam dalej w domku, ale pamietaj Zoliborz jest bardzo maly ;) .

translate: stay in house bitc
no i co mi zrobisz hahaha? jakis gowniarz tu spamuje dostaniesz lokcia i tyle w temacie
jak chcesz mnie szukac, to szukaj, ja sie nie ukrywam ;)
 
no i co mi zrobisz hahaha? jakis gowniarz tu spamuje dostaniesz lokcia i tyle w temacie
jak chcesz mnie szukac, to szukaj, ja sie nie ukrywam ;)
gowniarz? pierdoli to typ co z matka autobusami cale zycie jezdzi hahaha. nie ukrywasz? to czemu boisz sie ustawic lub podac dane? hę?
 
gowniarz? pierdoli to typ co z matka autobusami cale zycie jezdzi hahaha. nie ukrywasz? to czemu boisz sie ustawic lub podac dane? hę?

a po chuj ma sie z gosciem z tibi ustawiac ? pogadac jak kurwa na battle bylo czy ki chuj ? A Magnusa fotke widzialem i szczawikiem to on nie jest
 
gowniarz? pierdoli to typ co z matka autobusami cale zycie jezdzi hahaha. nie ukrywasz? to czemu boisz sie ustawic lub podac dane? hę?
bo nie bede sie z jakims przyjebem ustawial, jakbym z toba dobrze zyl i dobrze gadal, to ja bym sie normalnie ustawil
 
magnus? a to ten co go kopalismy rok temu na hotelu venore jak mial 200lvlik
znam znam

btw, 4x ferumbras spawn lepszy niz jakies expiolki
 
Back
Top