• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

OTS pod klient 7.6 - Czy to ma sens?

Drakonnan

Active Member
Joined
Oct 8, 2011
Messages
50
Reaction score
27
Witam, mam pytanie czy opłaca się jeszcze stawianie OTS pod stary protokół - 7.6?
Generalnie w zamyślę mam otworzenie serwera bardziej nastawionego na zabawę jednak z małym expem, czyli:
- questy/expowiska w tp roomie (przynajmniej z początku istnienia, później można się pokusić o rozrzucenie nowych na mapie),
- lekkie PVP-Enfo czyli exp za zabijanie graczy jednak nie bez końca przez ograniczoną ilość fragów do rsa,
- exp stage, który byłby z początku duży (np. x50/x100 do np. 100lvla, tak aby nowi gracze mogli się jakoś wybić),
- własna, nie zbyt duża mapa (jedno miasto [ok 30-40 domków], kilkanaście expowisk i questów na start, później wiadomo dodawać stopniowo nowe),

Jednak nie wiem czy ktoś byłby chętny na grę, mapę mam po części skończoną (jakieś 50%, na dniach mogę dodać screeny), silnik też jest ogarnięty, z kasą na serwer dedykowany też nie ma problemu, a i dużo czasu mam aktualnie więc nie byłoby problemu z aktualizacjami.
Jak to widzicie? :)
 
Back
Top